SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

po siłowni basen?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 520
Witam,

No właśnie jak w temacie. Trening mam ok. godz. 17 a o 20 chodzę na basen. Można tak robić? Czy jest to złe? może zachodzić jakieś spalanie mięśni??

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19983
Jeśli chcesz rady to musisz podać więcej danych.Przede wszystkim jaki trening (wybrałeś ten dział czyli pewnie siłownia).Następnie cele treningu (masowy,siłowy,redukcja) twój staż itp.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
ja tak robilem i było ok
basen ze wzgledow finansowych raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Basen jest ok. Pamiętaj, że jednak trening na 2 dzien jest wykluczony.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 520
Kiedyś chodziłem na siłke 2 miesiące, pozniej była przerwa wakacyjna i teraz oto zaczynam chodzić. Mam 175 cm i waze 70 kg. Trening mam w pon-śr-pt(ew.sobota) i na basen chodzę w poniedziałki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3253
A pro po basenu i siłki. Wiadomo basen (oczywiście pływanie czysto rekreacyjne) przyspiesza regeneracje mięśni i ogólnie wpływa na odpoczynek organizmu, jednakże czy takie pływanie jednak nie zaszkodzi jakoś jeśli zaraz po basenie (powiedzmy 30-40min) chce zacząć trening na siłce?

Im więcej opinii wysłuch**e,tym bardziej jestem przekonany, że muszę stworzyć własną.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiac przerwy yy

Następny temat

Poczatek z kulturystyka.

electro
Polecane artykuły