SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sadzicie na temat...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 110
Witam!zwracam sie z pytaniem do ludzi ktorzy zaopatrywali sie juz w produkty Witalmaxa a konkretnie o "Gainer 1". sprawa zwiazana z dylematem bo zastanawiam sie nad 3 kilowym Whey Mass Gain'em (Hi-Tec) ktory kosztuje 80zl a wlasnie tym Gainerem 1 -4,8 kilo ktory kosztuje 90zl! jest prawie 2 kg wiecej tego gainera a jest drozszy tylko o 10zl! jesli ktos ma ochte sie wypowiedziec bede bardzo wdzieczny! pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38213
to jakiego gainera kupic zalezy od twoich brakow w diecie.

ten od hiteca ma w skladzie wiecej bialka chyba. ja bym wybral wlasnie tego ktory ma wiecej bialka bo weglowodany łatwiej dostarczyc z diety

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
gainer1 <- dobry zamiennik carbo po treningu, do kreatyny;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52418
dozbieraj troche kasy i kup gainer2

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
popatrz tez na Gainbolica
:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
mass xxl, gainer 1, gain bolic
najczesniej polecane gainery na forum
równiez polecam

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2646
polecam monster mass, gainer 2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cp + pierwszy cykl

Następny temat

Schock Therapy+Strom

electro
Polecane artykuły