Słuchajcie dla kogoś kto ma mało kasy i nie potrafi spożywać 5,6 posilków dziennie ze zeględu na czas ze względu na brak apetytu albo ze względu na sytuacje finansową Ta mikstura jest właśnie dla niego .
Przechodząc do sedna sprawy bo pewnie każdy już jest ciekawy . Nie jest to żadna nowość ,ale mało osób o niej wie . Wiec tak powinniśmy mieć takie produkty jak :
MALTODEKSTRYNA niskosłodzona(podstawowy składnik carbo oraz gainerów..czyli węglowodany o IG 80 )
HYDROLIZAT SERWATKI ( czyli białeczko jedno z najlepszych ..izolat jest numero jeden ale po co komu izolat kiedy mamy bardzo tani hydrolizat dobrej jakości.
IZOLAT SOJOWY- również bardzo dobre ,wysokoprocentowe białko o zaletach pisać nie będę bo na forum nie raz już było.)
MLEKO -komentarz zbędny
RED PULSY -tabletki a dokładniej jest to redd bull albo Niger itp. Skład dokładnie ten sam .
JAJKA - komentarz zbędny
OLEJ LNIANY komentarz zbędny
MIÓD- przede wszystkim dla poprawienia walorów smakowych.
Tak wygląda mój domowy gainer …właśnie składa się tylko i wyłącznie z tych produktów Słuchajcie koncepcja gainera jest tak naprawdę dwolna ja wybrałem akurat takie produkty które uważałem za najlepsze ..Ktoś może napisac że jajka surowe są beee .salmonella słaba przysfajalnosć Ja tam mam inne zdanie wyrobione z tą przysfajalnoscią nie jest wcale tak źle a salmonelle można się jej pozbyć polewać jajko wrzątkiem ..ale i tak tego nie robię jeszcze nigdy nie miałem żadnej konkretnej sraczki więc salmonelli brak.
Pewnie zastanawiacie się o.k napisał izolat hydrolizat Malto itp. Ale skąd mam to sobie wziaźć nic prostszego pewnie macie kumpli którzy chodzą z Wami na siłownie zróbcie małą Zciepe wejdzie na gogle w piszczcie maltodekstyna i jazda tak samo z ilotem , .Natomiast z hydrolizatem to oczywiście polecam naszą uwielbianą Ostrowie to chyba każdy wie gdzie kupić i jak. Red Pulsy kupicie w Realu Kauflandzie w Plusie .
Teraz najważniejsze jak dobrze zakombinujecie , dobrze zagadacie to produkty wyżej wymienione będziecie mieli za :
Malto 1 kilo za około 4,5 zł
Hydrolizat za około 25zł
Izolat za około 17zł
No to chyba było by wszystko . Jak czegoś zapomniałem to później dopiszę . P.S proszę o nie pisanie na GG wszystkie informacje będę się starał odpowiadać w tym poście .
Mam nadzieję że komuś pomogłem ja sobie dzieki temu szejkowi wiążę koniec z końcem zaje…. I starcza na coisk jeszcze

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka