SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóg kazał się dzielić więc ja dzielę się z Wami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
Witam wszystkich od razu uprzedzam, że pisze ten post ze względu częste pytania na gg pisałem w którymś z postów o takiej samoróbce gainerze który ma spora ilość ciekawych składników. No to lecimy jeszcze raz podzielę się z Wami ciekawym gainerem domowej roboty , który ma w sobie około 100 gram białka 50 gram węglowodanów parę gram zdrowych tłuszczy tauryne , kofeinę witaminy z grupy B .

Słuchajcie dla kogoś kto ma mało kasy i nie potrafi spożywać 5,6 posilków dziennie ze zeględu na czas ze względu na brak apetytu albo ze względu na sytuacje finansową Ta mikstura jest właśnie dla niego .

Przechodząc do sedna sprawy bo pewnie każdy już jest ciekawy . Nie jest to żadna nowość ,ale mało osób o niej wie . Wiec tak powinniśmy mieć takie produkty jak :

MALTODEKSTRYNA niskosłodzona(podstawowy składnik carbo oraz gainerów..czyli węglowodany o IG 80 )
HYDROLIZAT SERWATKI ( czyli białeczko jedno z najlepszych ..izolat jest numero jeden ale po co komu izolat kiedy mamy bardzo tani hydrolizat dobrej jakości.
IZOLAT SOJOWY- również bardzo dobre ,wysokoprocentowe białko o zaletach pisać nie będę bo na forum nie raz już było.)
MLEKO -komentarz zbędny
RED PULSY -tabletki a dokładniej jest to redd bull albo Niger itp. Skład dokładnie ten sam .
JAJKA - komentarz zbędny
OLEJ LNIANY komentarz zbędny
MIÓD- przede wszystkim dla poprawienia walorów smakowych.

Tak wygląda mój domowy gainer …właśnie składa się tylko i wyłącznie z tych produktów Słuchajcie koncepcja gainera jest tak naprawdę dwolna ja wybrałem akurat takie produkty które uważałem za najlepsze ..Ktoś może napisac że jajka surowe są beee .salmonella słaba przysfajalnosć Ja tam mam inne zdanie wyrobione z tą przysfajalnoscią nie jest wcale tak źle a salmonelle można się jej pozbyć polewać jajko wrzątkiem ..ale i tak tego nie robię jeszcze nigdy nie miałem żadnej konkretnej sraczki więc salmonelli brak.

Pewnie zastanawiacie się o.k napisał izolat hydrolizat Malto itp. Ale skąd mam to sobie wziaźć nic prostszego pewnie macie kumpli którzy chodzą z Wami na siłownie zróbcie małą Zciepe wejdzie na gogle w piszczcie maltodekstyna i jazda tak samo z ilotem , .Natomiast z hydrolizatem to oczywiście polecam naszą uwielbianą Ostrowie to chyba każdy wie gdzie kupić i jak. Red Pulsy kupicie w Realu Kauflandzie w Plusie .

Teraz najważniejsze jak dobrze zakombinujecie , dobrze zagadacie to produkty wyżej wymienione będziecie mieli za :
Malto 1 kilo za około 4,5 zł
Hydrolizat za około 25zł
Izolat za około 17zł

No to chyba było by wszystko . Jak czegoś zapomniałem to później dopiszę . P.S proszę o nie pisanie na GG wszystkie informacje będę się starał odpowiadać w tym poście .
Mam nadzieję że komuś pomogłem ja sobie dzieki temu szejkowi wiążę koniec z końcem zaje…. I starcza na coisk jeszcze

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Wendo biedaku - co ty czytasz za ******ły? Szczerze współczuję... Naprawdę. Mleko ludzie piją od setek lat, dopiero odstatnio paru zaczęło kwestionować ten produkt.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Calkiem interesujące. Czyli mam to wszystko wymieszac na raz? jakie proporcje tak na oko..
Dobry art SoG

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2266
sOnG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Bez pojęcia. Już samo pisanie o ostrowii jako o hydrolizacie świadczy o tym pomyśle. Ostrowia to koncentrat - WPC (whey protein conentrate), a nie WPH. Ciekawe na co komu kofeina w gainerze?

Ogólnie odradzam samodzielnie robienie gainerów - bo nigdy nie wiesz, czy akurat te maltodekstryny i inne składniki nadają się do konsumpcji bezpośredniej (tak na stronie polecam alternatywy - ale wszystko robicie na własne ryzyko).

Jak ktoś nie ma kasy na jedzenie, to gainery przypominają montowanie spoilera do malucha.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-09-15 08:18:49

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
masz hydroizolat (WPH) za 25zl kg ??? bez zartow, moze wpc ...

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
a dlaczego po prostu nie żreć ryżu kaszy piersi z kurczaka makaronu ozrechów owoców warzyw tylko kombinować??


jak jesz tak wyglądasz

edit:
ze wgledu na czas - ładuje do pojemniczka troszke ryżu kukurydzy i indyka i jem wszędzie gdzie chce
apetyt - no cóż jak nie ma apetytu to gainer tez nie pomoze
kasa - ryż,kasza,makaron - taniocha , miesko juz troche gorzej, orzechy tez nie takie drogie

Zmieniony przez - ziom89 w dniu 2006-09-15 09:29:23

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
już robiłem taki temat o gainerze samoróbce, po co kolejne zakładać..

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Hydrolizat z google (Czyli de facto z allegro) - ochłoń.

Sprzedadzą Ci co najwyżej kilo mleka w proszku za 25 pln.

Naprawdę tyle razy już o takich akcjach było.

Nie warto po raz n-ty wałkować tego tematu.

Nie kupisz takich składników (tzn. kupisz coś, co ktoś nazwie np. hydrolizatem białka serwatki, a czym to bedzie w rzeczywistości tego nie wie nikt). Maltodekstrynę i WPC to jeszcze. Ale czy naprawdę widzisz w tym sens? Geiner na węglach o IG 80 to żadna kratka. Lepiej juz kuipić po cienkich kosztach 5 kg Muscle Juice z Ultimate Nutrition i bedziesz miał przepyszny gainer bez zabaw w mieszanie składników. Fakt faktem oparty o słabe wegle, ale Ty chcesz zrobić to samo. Więc odpowiedz sobie sam, czy jest sens,,,

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
oczywiscie chocdziło o WPC a dokałdniej o Ostrowie . Walnęłem literówke ..więc przyluzujcie Więc tak ja to mieszam w szejkerze proporcje wychodzą zwykle tak że jest około 100gram białka ...po co kofeina...poczytaj o kofeinie to będziesz wiedział .. ciekawostkę dodam ze kulturyści coraz częściej wcinaja po 800mg w ciagu dnia w dawkach podzielonych po 200mg teraz już chyba wiesz w czym rzecz. Ktoś tam napisał jak jesz tak wyglądasz świetne zdanie zgadam sie znim w 100% ale taki gainerek równiez daje rade z ciekawośći ostatnio sprawdzałem dokaldne wartodic odzywzoszczególnych wita ,minerałow i bardzo dobrze wypada. Lecimy dalej z całym szacunkiem ale co jest w karbo i najczęsciej w gainerach jaka maltodekstryna ....przyozdobiona , bardziej kolorowa .to ta sama dokaldnie maltodekstryna jaką mozna kupić w worku 25kg. .......a dlaczego po prostu nie żreć ryżu kaszy piersi z kurczaka ...dlatego że nie każdy da radę zjeść 5,6 posilków...składających się z piersi z warzyw z orzechów --ja wole wypić gainera niz mam na siłe pochłaniać jedzenie a takich osób jest naprawdę dużo . nie wiem czy był czy nie jak był to super forum na tym nie ucierpi a wydaje mi się ze tylko i wyłacznie skorzysta.
Dzieki wielkie za wszelkie sugestie . nie odbiezcie mnie źle że was atakuje czy coś innego .Forum jest do tego aby miał każdy swoje zdanie dlatego szacunek . Pozdro ... a przy okazji co zrobić aby piany nie było ?!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
"co zrobić aby piany nie było "
nie mieszać

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Knockout

Następny temat

??carbo

WHEY premium