SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

a to moje zdjątko:PPPP

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7762

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1824


siema! to jest moje zdjecie, ja to ten ze sztangą:P a pomaga mi massgain, mooj qmpel. kto chce może się wypowiedzieć na temat zdjęcia:P

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48160
fajna mina

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1824
no nie? sam nawet nie wiedziałem, że tak potrafię:PPP

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Spoko...
Ile tam masz na tym gryfie
Oczywiscie sG !

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1824
na gryfie jest nałożone 2x10 kg na stronę, a gryf waży 15 kg czyli razem, hmmm ile to jest 2x10x2, qrde nie umiem mnożyć:( ale qmpel mi powiedzial, że to 55 kg, ja mu wieżę, chociaż trochę to było lekkie (widać po minie:PPP

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
55 kg. to sporo !

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
Cichy co to za penerski podpis
i zdjecie?

Pewnie dopiero co obejrzales Braveheart
ale spoko ja tez mialem kiedys przezywke
np w po Rockym
walilem piachami w poduszki

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Heheh
Spoko ja BraeHearta ogladalem 15 raz...
1 raz pare lat temu
A zaraz Ci pokarze co wstawilem Termitkowi

Chcialem Hamisha,ale nie moglem znalesc...
a Hamish to ten taki gruby i silny ,ale glopi

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
Cichy jest piękny



HYhyhhyhyhyhy

"maly" termitek
Excellent. Stephen is my name

... .. .

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie słabo

co cie nie zabije teraz zabije cie później
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1824
to zdjęcie zrobiłem podczas wakacji jakoś w pierfshym tygodniu, a potem miałem dwumiesięczną przerwę, dzisiaj jestem po drugim treningu po wakacjach i fshystko trochę spadło, ale za 2-3 tygodnie spowrotem będę jak kiedyś:PPP

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!obiecane zdjęcie

Następny temat

Moje cudo

electro
Polecane artykuły