SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a to moje zdjątko:PPPP

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7185

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
silny jestes- ja tyle sam ,nawet raz nie wezme...albo ja slabiutki

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kosa ja ci daje na tym zdjeciu (niech bedzie 36 ale po treningu)Co do twojej klaty kturej zbytnio nie widze ale ztwierdzam ze nie masz 104,chyba ze na wdechu.Widze ze dopiero zaczynasz mozliwe ze po napieciu ci duzo przychodzi,bo u mnie zdeczka malo,baz napiecia mam 36 a w napieciu mam 39 i zawsze kazdy jak szczela ile mam w bicu,twirdzi ze mam ze 40-41 (nie placze z tego powodu no ale jak by mi przychodzilo po napieci z 4-5 cm (jak kumpla)no to bylo by spox.Massgain moze miec ze 43 chodz na zdjeciu dal bym mu z 41.Spox wyglada jak na swoj wiek,tylko czy na czysto?(Bez zarzutow,troche podejzany bic,barki i twarz.Daje wam po sog-u.
Pozdrawiam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
coś mi sie zdaje ze na sztandze troszke za duzo... ale trenuj trenu bedzie coraz lepiej

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha jeszcze jedno:jezeli jest tam tyle co ty mowisz kosa na sztandze,to jest nie mozliwe zebys podniosl to sam wiecej niz raz lub chociaz raz,chyba ze tak oszukiwales ze poszlo ci na grzbiet a nie na bica,raczej na sztandze moze byc zalozone to 55kg ale cz to sa metalowe odwazniki?
Mi sie wydaje ze tam jest ze 35kg.Mozliwe ze mi sie wydaje...
Pozdrawiam!!!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16682
ale swoja droga - popracuj nad nogami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
i tu sie dopisze niejesc zle

wazne aby niepoddawac sie

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
no rzeczywicie po napieciu bica duzo mi przybywa, bo mam troche dluga reke i ma sie to gdzie pomiescic na sztandze na 100% jest ponad 50 kg, pisze jeshcze raz: ten jeden maly ciężarek waży 10kg (jest metalowy), razem na sztandze jest ich 4 czyli to daje 40 kg, sam gryf poniżej 10 kg napewno nie ważył. I napewno 3 powtórzenia zrobiłem sam, a dwa mi pomógł massgain. A nad nogami tesh popracuję, ale ja nogi robię tylko zimą, bo wtedy nie jeżdże na desce. Thx all. Pozdrawiam.

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumie tylko,dlaczego juz "oszukujesz",raczej oszukiwanie robi sie podczas zastojow miesni,jak nie chca rosnac,powinienes dazyc do prawidlowego wykonywania cwiczen,a taki ciezar i oszukiwanie moze sie zkaczyc ciezka kontucja i caly wysliek pojdzie sie je...ć.
W kulturystyce sie liczy jak sie wyglada a nie ile ma sie sily,od sily sa strongmeni lub trojboisci itp...Przyjda miesnie przyjdzie i sila,wiec proponuje abyc pomalu sie rozwijali kączyl tego bica 10kg mniej i zobaczysz jak Ciezko,i jak bic puchnie...
Pozdrawiam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
kosa stawiam na 36 -37 w bicu..........ale nie o to chodzi :)
fakt chyba za duzo bierzesz na bica....ja tak robilem na poczatku....
i mialem slabsze przyrosty niz jakbym bral......wiecej razy
a teraz nie wiem czy mi rosnie czy nie
ale za to czuje z.a.j.e.b.i.s.t.e. uczucie napompowania miesni jak cwicze a
robie cwiczenia na przemian z tricem.........
tak wiec robie mniejszymi ciezarami na serie cos kolo 35 kg......ale jestem pewny jak cholera ze 50 kg na 1 raz bym nie wzial heh....
no nie wazne rob sobie czasem na koniec "21" takie cwiczenie.....
za***iste robie je od jakiegos czassu i dzieki temu mam uczucie napompowania..........

" Kazda porazka jest nawozem sukcesu....... "

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
spoko, ten trening był jedynym na którym tyle wziąłem, poprostu chciałem sprawdzić jak mi pójdzie z takim ciężarem normalnie na treningu oczywiście biorę mniejsze ciężary z więkshą ilością powtórzeń, biceps powoli rośnie i jestem zadowolony

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!obiecane zdjęcie

Następny temat

Moje cudo

WHEY premium