SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a to moje zdjątko:PPPP

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7183

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Jedyny taki trening mowisz- i do tego aparat- czyli juz wiemy dlaczego tyle na sztandze

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawidlowo brzmi to cwiczenie "Na trzy" podnosisz 3 razy (ilosc podniesien np:7) 7 razy do kąta 90 stopni,90-180 stopni,0-180 stopni,takze za***iste cwiczenie jezeli chodzi o zastoj,proponuje maly ciezar :)
Pozdrawiam!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
tzn. mam rozumieć : pierfsha seria 7 razy do kąta 90 st., druga 7 razy od 90 - 180 st i trzecia 7 x 0 -180??? Jezeli tak to wyglada to sprobuje

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
aha i dziękuję fshystkim głosującym, mam nadzieję, że washe głosy śa shczere

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Obaj z Kosa cwiczymy silowo,duzymi odpowiednio dla nas ciezarami i czesto, wlasciwie w kazdym cwczeniu stosujemy ruchy wymuszone.Dla nas tak samo jak masa liczy sie sila.Helpmistrz:barki i bic podejrzane???Hehe,dla mnie znaczy tyle co rozrosniete i takie wlasnie maja byc!Sterydow nie bralem i na razie brac nie bede.Fakt ze obaj do zdejcia sobie sporo nawalilismy,ale faktem jest ze Kosa zrobil te 3 powtorzenia,moze nie idealnie technicznie,ale zrobil.Ja do zdjecia nalozylem sobie 65kg i tez zrobilem powtorzenia(nie pamietam ile) mimo ze wolna sztaga wogole bicepsa nie robie,jedynie na modlitewniku mniejszym ciezarem (max:45kilo pare razy na 12 serie-3 cwiczenie ostatnia seria-)Moze zapodam -jak znajde inne zdjecie z napietym bicepsem i wtedy te 43 cm beda lepiej widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
heh

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Takie moje male wtracenie...
Abyscie nie robili za duzo powtorzen wymuszonyych...
Powt. Wymuszone mozna stosowac jako dodatek,ale ich ciagle wykonywanie jest nie wskazane...
Powod-> Przeciaza stawy...
Mysle,ze nie jestescie jeszcze na takim stopniu zaawansowania jak trojbosci,wiec oszczedzajcie stawy i PW stosujcie jako dodatek...

Michail w atlasie cwiczen pisze->Powt.wymuszone Polega na wykonywaniu z pomocą partnera dodatkowych 1-3 ruchów po wykonaniu maksymalnej liczby powtórzeń samodzielnie. Jest to bardzo intensywna forma treningu-zaleca się stosowanie jej jedynie okresowo(wiąże się również z dużą obolałością mięśniową)


Kiedys czytalem caly artykol na ten temat...


A wogle to fajnie macie tak sobie razem cwiczac Ja ostatnio z Vithalem cwicze...

Zycze duzych postepow i SG dla Was !

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Heh...Trening we dwoch to podstawa Znamy sie juz ladne 10 latJa wogole zle sie czuje jak na silce nie mam nikogo znajomego.A tak to idziemy na silke razem po lekjach i nie musze sie martwic kto mi pomoze jak sztanga zostanie na klacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kosa ty mi wygladasz na 34 nie wiecej i to po treningu! A co do massgaina to ty nie bedz taki kozak! te 43 masz moze w snach :) :) ):) :) :) :) :) :) :) ): :) :)

Gdy ktoś nie ma nic do powiedzenia ubiera swoje wypowiedzi w ładne słówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
Agresor ty sie lepiej nie odzywaj Oranie jeden (to od malpki jestes flakiem ze slabo rozwinietym mozgiem, i nie powinienes sie udzielac na jakimkolwiek forum!!!
a tak poza tym pozdrawiam

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!obiecane zdjęcie

Następny temat

Moje cudo

WHEY premium