pytanie z czystej ciekawosci - po jak dlugim czasie zauwazyliscie u siebie jakies konkretne efekty (znaczy przyrost siły i masy miesniowej) po kreatynce?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Sprawa indywidualna trening dieta mi np po tygodniu dwuch jakos siła z 10KG w góre po cyklu 300g
...
Kiedy ja pierwszy raz wzialem kreatyne 5 g z glukoza po treningu to jak kladlem sie spac to az czulem jak mi pulsowaly miesnie wczesniej cwiczone tak gdyby wdzierala sie woda w miesnie ( przesadnie to napisalem ale tak bylo)
...
hehe a pytam dlatego ze ja biore ok. 5 dni kreatynke i cwiczylem przez ten czas kazda partie jeden raz i juz widze efekty (nieznaczne ale jednak), wiem ze to tez zasluga dietki i treningu ale nigdy po treningu bicepsa nie utrzymywal mi sie on przez tak dlugi czas (juz 5 dzien) w stanie "napompowania". nie musze go napinac zeby wygladal jak napiety 

...
mono u mnie szybko sie wkreca , juz po pierwszym tygodniu zobaczylem maly wzrost sily 

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
zobaczymy jak bedzie pozniej hehe :)