SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bjj w lublinie????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1051
Witam wszystkich,
Czy mozecie napisac cos o bjj w lublinie- gdzie mozna trenowac i za ile kasy?
Dzienx,
pozdrowienia.

KONDZISAN

KONDZISAN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6836
Ja jezdem z Rejowca FABRYCZNEGO i chciałbym sie zapisać do chełma tylko nie wiem gdzie jest.Wrona możesz wytłunmaczyć?
POzdrawiam.
Elo.

songo145
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9521
a w Chełmie sie zapisac nie mozesz??



pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1051
ba, ja nawet jestem z Chelma, ale w Lublinie sobie studiuje i tu spedzam wiekszosc czasu- slyszalem, ze jest tutaj sekcja bjj, tylko nie mam zadnych dokladnych info o lokalizacji tej sekcji.
dlatego bylbym wdzieczny za kazdy post na ten temat, dziekuje,
pozdrowienia,

KONDZISAN

KONDZISAN

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cze

myslalem ze sam sie dowiem i i odpowiem , ale sie nie udalo ;), bo wyslalem maila i w otpowiedzi otrzymalem wiadomosc ze dalsze info zostanie przeslane (z 28.08) , jak na razie nie zostalo ;)

http://czarnypas.gr.pl/bjj/

tam jest klub , ten:
LUBLIN
prowadzący: Dariusz Breś
www: http://bjj.laa.home.pl
e-mail: [email protected]
tel. 0503 008 285

jak sie czegos dowiesz, to prosze o info :)
pozdro lug
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1051
dzieki za info, jak tylko czegos sie dowiem, to dam znac- jutro ide do Lublinianki, moze tam cos wiedza na ten temat,
pozdrowienia,

KONDZISAN

KONDZISAN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1825
Witam!
Tak sie sklada,ze sam jestem z Lublina i trenuje Bjj na Lubliniance,ale tam wam nic nie powiedza konkretnego,chyba,ze traficie na mnie kulajacego sie z judokami;))treningi beda moze juz od wrzesnia,moze dopiero od pazdziernika.Jak macie jeszcze jakies pytania to czekam.
Champion

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1051
Bylem wczoraj, czyli w środe w Lubliniance i oto czego dowiedzialem sie:
- treningi prowadzi niejaki Fiodor, ale czasem zastepuja go jego podopieczni, ktorzy juz troche cwicza
- treningi prawdopodobnie od 15 wrzesnia (byc moze pon. czw. i sobota, ale dokladnie nie wiadomo)
- cena: 80 pln za trzy razy w tygodniu, ale mozliwe, ze bedzie tylko 2 razy/tydzien i wtedy MOŻE bedzie taniej
w następnym tygodniu powinno byc wiadomo,
acha i jeszcze jedna istotna rzecz: Lublinianka to jedyne miejsce w Lublinie, gdzie mozna trenować BJJ,
pozdrówka,

KONDZISAN

KONDZISAN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1051
Furious- czy potrzebne jest fachowe wyposażenie (strój, sprzęt, ochraniacze), czy można trenować w zwykłych dresach tudzież w podobnym ubraniu.
dzieki z góry za odpowiedz,

KONDZISAN

KONDZISAN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1825
na razie mozesz cwiczyc w dresie,ale przydaloby sie jakies gi z czasem...
Kup sobie ochraniacz na zeby i jak mozesz to rekawice do chwytania,ale to nie bedzie ci potrzebne od zaraz.Na razie przyjdz w tym i z tym co masz i zacznij trenowac.Jak ci sie spodoba to pomyslisz o sprzecie do treningu.Ja zaczynam od pazdziernika bo narazie mam sesje poprawkowa.A co studiujesz w Lublinie i gdzie?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1051
Do Furiousa: psychologia UMCS, a Lubliniankę znam, ponieważ ćwiczę tam aikido- czy Ty trenujesz coś oprócz BJJ?

KONDZISAN

KONDZISAN

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
thx za info KondziSaN , za 2 tyg trzeba sie bedzie rozejrzec :)
... a do tego czasu moze mi kolano przejdzie ;o
pytanka do Furiousa:
-ochraniacz na zęby do sparingow full contact ;), czy do unikniecia przypadkowych urazow?
-rozumiem ze boso sie cwiczy ?
-wystarczy najtansze kimonko ? i jaki kolor pasa?
-ile srednio treningi trwaja minut?
-czy bez rekawiczek da sie kogoś chwycić :P?

z gory dzieki za odpowiedz , pozdrawiam lug
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolor pasa w grapplingu

Następny temat

Urzad Ochrony Panstwa

Shoty
Polecane artykuły