SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś na suchą mase ??? :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7119
Cześć poradzcie mi jakieś odrzywki bo za dużo tego :/
Napewno będe chciał wźiąść Nitrobolon.
Starz 1,5roku miałem już zasobą 2 cykle na krecie.
180wzrostu 75kg 16lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
ok
w dni treningu:
rano porcja HP
przed treningiem nitro2
bialkiem uzupelniaj braki

w dni bez treningu:
rano porcja nitro2
w porze treningu HP

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19713
zarzuc jakies stacka

moze byc nitro2...jest w**** mozliwosci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8440
CP , HP , XP różnego rodzaju kreatyny wymieniania by było troche

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7119
moglibyście podawać pełne nazwy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 617
ceel pump ,horse power x-pand
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7119
Horse Power
Nitrobolon II
Ultimate Protein

Bedzie to dobre ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21309
ja bym dal storma i proteiny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2266
no pewnie ze dobre tylko musisz wybrac i z czyms połaczyc jesli chodzi o nitroII to dwie puchy500g lub jedna pucha nitro2+cp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7119
to z czym to połączyć ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2266
hmm no mozesz kupic 2puchy nitro2 i wtyknie lub jedna puche nitro + cp jakies witaminki i bialko zalezy czego brakuje tobie w diecie :)
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ja na suchą masę biorę suchary i krakersy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KA i białko

Następny temat

powrot

electro
Polecane artykuły