Czesc mam takie pytanie odnoscie zmian w treningach, wielu twierdzi ze zmian (ilosc serii, kolejnosc cwiczen, rodzaje cwiczen itp) powinno sie dokonywac co jakies 4-8 tygodni, co jeśli się zmienia częściej, a dokładniej każdy następny trening różni się od poprzedniego chociażby kolejnością ćwiczeń albo ich zamianą? Gdzieś wyczytałem bodajże na Animalpaku, że należy ciągle coś zmieniać, urozmaicać i eksperymentować, a innym razem już gdzie indziej czytałem, że zbyt częste zmiany skutkują tym, że organizm nie zdąży zareagować dobrze na dany trening...Co o tym sądzicie? Czy te 4-8 tygodni to oznacza ze mam jechac non stop tak samo 4-8 tygodni a dopiero po tym czasie cos zmienic, czy mozna co trening dokonac jakiejs zmiany...chetnie poslucham opinii ludzi ktorzy sie na tym naprawde znaja i nie sa powtarzaczami...dzieki
"Howmuchyabench?"...f*** that!
Krzysztof Piekarz
