SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak bardzo szkodzą te odżywki i suplementy ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4525
Jak ja bym chciał miec taką matkę, żeby mi gotowała co bym chciał i dawała kase na suple i jeszcze zeby ławeczke mi kupiła . Ja mam 18 lat i wszystko musze sobie przyżądzać sam, a na suple zarobić w wakacje.

pozdro

...:::KEEP IT REAL:::...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie wierze ze porcja kreatyny jest gorsza niz porcja smalcu ze skwarkami ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13826
smacznego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7139
Niedawno ukończyłem studia na AWFie. Miałem dosyć ciekawy wykład na higienie odnośnie odżywek. Na ostatnim zebraniu Światowej Organizacji Zdowia WHO, mówiono, że po przeprowadzonych badaniach okazało się, że wiele ze stosowanych odżywek, które sprzedaje się w sklepach jest zanieczyszczona sterydami(Pani od higieny mówiła to w taki sposób jak by była zszokowana i przerażona). Nie wiem dokładnie o jakie chodziło, bo Pani nie raczyła nam ich wymienić. Rozmawiałem też niedawno z doktorem z krakowskiego AWFu, który sporo "siedzi" w tym temacie i powiedział, że jak ktoś nie jest profesjonalistą, to zwykła zdrowa dieta bez pomocy odżywek w zupełności wystarczy. Sam w tej chwili biorę HMB, Taurynę i białko SP80 i czuję różnicę. Zastanawiam się na ile jest to placebo. Wydaje mi się, że gdybym tego nie brał i dalej tak ćwiczył efekt mógłby być taki sam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
"wiele ze stosowanych odżywek, które sprzedaje się w sklepach jest zanieczyszczona sterydami"


niestety ja na takie trafilem juz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
Byla afera ze jakis supel mial ph ale juz nie pamietam jaka...

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4525
Bulmastif jakie to były odżywki?

...:::KEEP IT REAL:::...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
testosterol, biosterol
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
Jakies z usa pamietam.. sa gdzies posty o tym

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 176 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1680


chyba chodzilo o ultimate i jakies czeskie...ni wiem...jadlem te bcaa i dzialalo kurna lepiej niz inkospor
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań o kreatyne :-]

Następny temat

Różnica w braniu Carbo podczas a po treningu?

electro
Polecane artykuły