no coz juz nie dlugo koncze scorch (biore 2 tyg schudlem 5 kg :D)
i chce sobie kupic odzywke . Nie jestem ani gruby ani chudy. LEcz w sam raz
chce sobie kupic odzywe taka rzebym po niej nie przytyl (no chyba ze mase miesniowa
nie chce aby to byl spalacz ani kreta.
moze bialko? lub cos lepszego od bialka?
oczywiscie to poza dieta
tak tylko pytam.
prosze o odpowiedz
i chce sobie kupic odzywke . Nie jestem ani gruby ani chudy. LEcz w sam raz
chce sobie kupic odzywe taka rzebym po niej nie przytyl (no chyba ze mase miesniowa
nie chce aby to byl spalacz ani kreta.
moze bialko? lub cos lepszego od bialka?
oczywiscie to poza dieta
tak tylko pytam.
prosze o odpowiedz
Krzysztof Piekarz


