SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Glukoza spożywcza czy Carbo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
planuje za jakis czas robic cykl i mam dylemat czy po treningu brac glukoze spozywcza czy carbo? jest jakas duza roznica?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie duża, różnica w cenie też, dlatego lepiej kupić carbo chodźby przez smak, bo glukoza jest nie dobra
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
carbo oprócz węglowodanów prostych zawiera także złożone
a glukoza tylko proste

ceny porównywalne
zatem weź carbo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13825
zdecydowaine Carbo oprócz wegli prostych sa weglowodany złozone witaminy i minerały a cena jest ino nieco wieksza .no i smak zdecydowanie lepsze karbo :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
carbo lepsze
praktyczniejsze
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
koniec koncow an jedno wychodzi mnie nawet gluko lepiej smakuje szczegolnie z bialkiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
to jakie carbo proponujecie? ( firma , smak ) z i czym najlepiej pic bo podobno mocno slodkie to jest?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Bx jablko z woda
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
Pewnie że Carbo lepsze.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23575
Carbo to Carbo nie ma wielkiej różnicy pomiędzy tymi z różnych firm, kup to które jest tańsze

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Kup po prostu jak najtańsze cukry(carbo), za to nie ma co przepłacać.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki?!!!

Następny temat

CrESTER

electro
Polecane artykuły