planuje za jakis czas robic cykl i mam dylemat czy po treningu brac glukoze spozywcza czy carbo? jest jakas duza roznica?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie duża, różnica w cenie też, dlatego lepiej kupić carbo chodźby przez smak, bo glukoza jest nie dobra 

...
carbo oprócz węglowodanów prostych zawiera także złożone
a glukoza tylko proste
ceny porównywalne
zatem weź carbo
a glukoza tylko proste
ceny porównywalne
zatem weź carbo
...
zdecydowaine Carbo oprócz wegli prostych sa weglowodany złozone witaminy i minerały a cena jest ino nieco wieksza .no i smak zdecydowanie lepsze karbo :)
za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)
...
koniec koncow an jedno wychodzi
mnie nawet gluko lepiej smakuje szczegolnie z bialkiem 
mnie nawet gluko lepiej smakuje szczegolnie z bialkiem 
Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
...
to jakie carbo proponujecie? ( firma , smak ) z i czym najlepiej pic bo podobno mocno slodkie to jest? 

...
Carbo to Carbo nie ma wielkiej różnicy pomiędzy tymi z różnych firm, kup to które jest tańsze
Barcelona forever!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
