SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer czy carbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
Witam
oto mój problem, kupuje sobie bialko i chce do tego jakies wegle, teraz nie wiem co bedzie lepsze gainer czy carbo do tego bialka. Bialko zamierzam brac okolo 30g dziennie lub wiecej, i biorąc gainera bede bral jeszcze dodatgowe 30 g bialka ( okolo 100g dziennie), przeytalem w jakims poscie ze bialko z supli nie powinno przeraczac 60 g, i nie wiem czy nie lepiej teraz kupic se carbo i brac przed i po trenigu i bialko na noc czy lepiej jednaj zastapic carbo gainerem i bede lepsze efekty

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
To zalezy od twojej diety. Jesli te 30g bialka wystarcza ci do uzupelnienia diety a brakuje ci wegli to kup carbo. Jesli pomimo tych 30g nadal brakuje ci bialka to albo zwieksz jego dawke albo zajadaj gainera. Ja bym wybral gainera dobrego bialka nigdy za wiele. Zreszta kupujac gainera bedziesz mial zapewniona pewna ilosc dodatkow anabolicznych ktorych bedziesz pozbawiony zjadajac same carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
dzięki, dał bym Ci sogacza jak bym mógł

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile pojde w dol?

Następny temat

Pytanko

WHEY premium