SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna+Tribulus Terrestris+Fenuplast?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
Co myślicie o takim zestawie ? będą jakieś efekty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
potraktuje to jako suplik prodrowotny ofkors, cudów sie nie spodziewam, wynika to chyba z konwencji mojegoi poscika, a co do u=ł, wcisniecie guzikow alt+ctrl na mojej klawie onacza zaznacz wszystko i usun;), klawe musze nowa kupic
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
wlasnie koncze cykl tribulus+fenuplat+zma... nie oplaca sie. fenuplast jedynie smierdzi jesli go nosisz w kieszeni. lipaaaa. zainwetsuj lepiej w jakis boster NO

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
właśnie wczoraj zamówiłem ;/ może tylko na ciebie tak lipnie działa :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
glupcze cierp teraz! oby ci nie weszlo

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
nie mów do mnie głupcze ... jeśli jadłeś tabletkę na tydzień no to masz efekty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
tabletke na tydzien to jadla twoja stara i dlatego "jestes" choc wazysz 30 kilo mozna powiedziec ze jestes na tym swiecie

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292

powiadomki on
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12381
z tego wszystkiego to chyba tylko kreatyna cię pacnie
ale wiara czyni cuda

booe

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
ja jeszcze moge go pacnac... Frajer

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
nie zakładam nowego tylko wznawiam stary, bo w sumie ******ła trochę. kolega chce mi odsprzeadc opakowanie fenuplastu za dwie dychy jescze nie napoczęte, bo nakupował kiedys supli a potem zuamau ręke w łokciu i najbliszy trening zrobi najprawdopodobniej dopiero po upływie ich terminu ważnosci. brac ten syf myslicie? dawno dawno tem czytauem sporo dobrego o kozieradce, z drugiej strony testowauem na sobie biościa (Biosterol) trzy opakowania i jedynie agrecha wieksza była, ale to z powodu brak jakichkolwiek innych rezultatów, z tego co wiem tam tez jest kozieradka. nie wiem natomiast czy za te dwie dychy na obiad nie isc lepiej albo do kina. cekam na rady.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12381
"testowauem na sobie biościa (Biosterol) trzy opakowania i jedynie agrecha wieksza była"

booe

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GNC - wie ktos cos ktos wie ?? :D

Następny temat

HMB na stale i co dalej ??

electro
Polecane artykuły