SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening na skoczność - pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1950
Zaczne od tego ze mam 15lat 191cm wzrostu waze 77kg i gram w siatkówke od 4lat. Chciałbym poprawic dosieżny bo wynosi on tylko 50cm!! i prosze nie piszcie mi zebym sobie poszukał bo juz szukalem ale troche za duzo tego jest ;/ i sobie sam nie poradze :( aa nie posiadam jakiegos specjalnego sprzętu tylko hantelki sztange jakby coś no i duży zapał plx pomożcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
https://www.sfd.pl/temat131923/
masz i czytaj
nikt tego za ciebie nie bedzie robil

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 656 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8427
j/w czytaj

http://www.pajacyk.pl/ <-- pajacyk
http://www.polskieserce.pl/ <-- polskie sztuczne serce

http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=20727  <--- coś innego

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1950
dzieki :) bede cwiczyl chyba to
[https://www.sfd.pl/temat22269/] <--- plan MrBUBU na wyskok
gdyz moge to robic w domu :) a jeszcze jedno pytanie czy jezeli bede robil ten program np w pon i czw to mam wykluczyc z treningu na silowni nogi? czy cwiczyc je nadal tak jak to bylo zgodnie z planem staz 4miesiace
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
mozesz cwiczyc nogi na silce ale moze troszke o mniejszej intensywnosci.
ale zwracaj uwage by sie nie przetrenowac.pozdr

ZAMBO (old school bodybuilding)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łydki na siedząco

Następny temat

Test by akk0: TRENING MASOWY

electro
Polecane artykuły