Witam, zwracam sie tu do kolegow o rade jakie kupic suple, moj staz to ok 2 lata, do tej pory wzialem kilka cykli kretki mono, pozniej kretka+dextroza+hmb, dieta jest. Wspomagam sie preparatem multiwitaminowym, odzywka carbo po treningu i bialkiem (jesli sytuacja mnie do tego zmusi)
Myslalem nad Cell Pump Biogenixa, slyszalem ze jest w sam raz na rozpoczecie przygody z stackami, moj budzet jest skromny, narazie planuje wydac okolo 150-200 zl miesiecznie (dieta pochlania juz i tak duzo pieniedzy/czasu) Nie chce narazie swirowac z prohormonami, koksy tez narazie czekaja, wiec prosze o rade w co zainwestowac, chodzi mi przedewszystkim o mase, a jakosc tejze to juz raczej od dietki bedzie zalezec :]
pozdr i czekam na tworcze komentarze
Myslalem nad Cell Pump Biogenixa, slyszalem ze jest w sam raz na rozpoczecie przygody z stackami, moj budzet jest skromny, narazie planuje wydac okolo 150-200 zl miesiecznie (dieta pochlania juz i tak duzo pieniedzy/czasu) Nie chce narazie swirowac z prohormonami, koksy tez narazie czekaja, wiec prosze o rade w co zainwestowac, chodzi mi przedewszystkim o mase, a jakosc tejze to juz raczej od dietki bedzie zalezec :]
pozdr i czekam na tworcze komentarze
AIM HIGHER
Krzysztof Piekarz
wszystko zalezy od twojej bajery i wyrozumialosci farmaceutki