SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, prosze o rade.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Witam. Jako że tam odpowiedzi nie dostałem, a zależy mi na czasie, wkleje tutaj :

1) cel - MASA!!
2b) nazwa produktów które bierzemy pod rozwagę: N.O.K.O (gdzie to kupic ? ) Xpand, Universal Mono, Hyperfusion.
3) staż - ponad 1,5 roku
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: chciałbym przytyć, poprawić siłę oraz sylwetkę
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: 1. mono , 2. mono, 3. mono, 4. mono + cp
6) możliwości finansowe: mało.. 100-150 zł.
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa): Nigdzie nie mogę znaleźć możliwości zakupu NOKO. Chciałbym sprobować ten stak, i zastanawiam się co do niego dodać, mono czy hyperfusion ? Myślę też nad cyklem z Xpandem ale starczyło by mi ledwo na 1 puche, a 1 pucha to chyba za mało.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
ja bym sie niepchal w stacki z taka kasa. kupil bym jablczan lub mono. jesli koniecznie jakis stack to nitrobolon2 i do tego najtansze mono. i jakos powinienes sie zmiescic w granicach tych 150 zl. ale wtedy dieta zapieta na ostatni guzik bo nie bedziesz mial kasy na zadnego gainera aby sie wspomoc, uzupelnic braki w diecie.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Nie nie nie, gainer, bialko, carbo zakupione, biore wg. brakow w diecie. Dieta jest także. Te pieniądze to tylko na samą kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Jedna odpowiedź to troche mało, mógłby ktoś jeszcze pomóc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Kup Storma starczy spokojnie na caly cykl, albo jakis booster jak np Xplode plus prosta forma.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Jedna pucha Storma na cały cykl ? Tylko ? A Xplode z czym np zeby ładnie na mase poszło ? Chciałbym aby były jakieś efekty końcowe, a nie tylko 'lepszy trening' jak to przy niektorych stackach przedtreningowych bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9685
Kup 2 Xp wyjdzie cie to ok 165 zł, a jeśli nie jesteś w stanie dozbierać to kup XP + mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Storm ma 80 porcji spokojnie wystarczy na caly cykl.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
A może jakiś orotan ? KOTC a efekty by samym Stormie powinny być zadowalające ? Z tego co widziałem, to wszyscy biorą go razem z Shockiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Wiekszosc zalezy od diety, Shock to typowa przedtreningowka moze poprawic jakosc treningu, ale sam Storm w polaczeniu z dieta da podobny efekt, jak zreszta wiekszosc kreatyn, a przy tym jest ekonomiczny.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6178
Właśnie bardziej zależy mi na efektach końcowych niż jakości treningu. Niewiem czemu, ale zawsze wydaje mi się że stacki przedtreningowe poprawiają tylko jakość treningu a efekt końcowy nie jest aż taki duży. Jest coś w tym, czy idiotyczne rozumowanie ;> ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska

Następny temat

Kreatyna - 1 cykl

WHEY premium