SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

najdłuższy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
jaki najdłuższy cykl moge robić na mono,albo jabłczanie??od razu mówie że szukałem i ni ch***

bo robiłem już kilka cykli na mono i chciałbym teraz zrobić jakiś dłuższy niż te wcześniejsze...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
plaska "lyzeczka do herbaty" jak wiadomo ma 5g . Czyli bierzesz troche ponad polowe kreatyny z tych 5 g , i na oko
masz 3 g

Hutnik Warszawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
stała suplementacja..?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
tak o to mi chodzi własnie,chciałem robić coś takiego że np brałbym mono przez pół roku w dawkach 5g,gdzieś kiedyś o tym czytałem i stwierdziłem że to może być ciekawe...


a swoją drogą dzieki,teraz już wiem jak to sie nazywa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
hehe, nie ma sprawy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2015 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18472
nie 0,5 tylko 0,3 jesli chodzi o stala suplementacjee

http://www.sfd.pl/temat272567/ wejdz dowiesz sie wiecej
http://www.sfd.pl/temat273747/ przeczytaj zanim zlozysz nowy post
http://www.sfd.pl/Siatkówka_-_zasady_gry-t299929.html siatkowka zasady
http://www.sfd.pl/koszykowka_zasady-t299570.html zasady gry w kosza
http://www.sfd.pl/temat284454/ przedramiona wg mnie
http://www.sfd.pl/siatkowka_zasady-t299929.html siatkowka zasady
Tylko Legia/Narew/Hutnik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4477
0,3roku czy 3miesiące??

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10076
0,03 g. na kilogram masy ciała

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3925
chciałem brać normalnie tylko przez pół roku,w końcu na wątrobe i nerki mógłbym wziać jakiś lek osłonowy,może to głupi pomysł ale przez taki okres czasu to masa by nieżle poszła nawet gdyby w wiekszosci to była woda to i tak by dużo zostało...


aha pavulon89 to moje drugie konto bo to miałem zablokowane,ale dzięki pepo już moge pisać

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
Lek ołonowy.....
o PCT nie zapomnij!












Co za ludzie...
EDIT: z tym się zapoznaj: https://www.sfd.pl/temat181016/

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-07-13 19:07:57

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3925
tak śmiej sie....wiekszosc kreatyny rozpada sie na kreatynine która jest szkodliwa,nie wiem w jakim stopniu ale jest,wiec jeżeli brałbym pół roku to mógłbym "ewentualnie" wziąć coś na osłone zwłaszcza że mam dostęp do takich specyfików,więc nie wiem co cie bawi

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACTIVITA dostepna w sklepie testosterone od dziś :)

Następny temat

Kreatyna+gain bolic(SOGI)

electro
Polecane artykuły