mam pytanie wie moze ktos na co szkodzi kreatyna?? podobno wywoluje mikroskurcze miesni i oslabia odpornosc! czy to prawda?? i w jakim wieku najwczesniej mozna ja zjesc?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
mi jakoś nieosłabiła odporności,czuje się dobrze . a wcinasz ją po kilku miesiącach dobrego i przemyślanego treningu .
PRO MODERATOR DZIAŁU
...
Ja osobiście zauważyłem spadek odporności, ale imo wywołane to było porą zimową i ergogenicznym dzialaniem kreatyny(większy power i cięższy trening).
Mikroskurczy(sprecyzuj o co Ci chodzi-że oko dziwnie lata czy co?)ani problemów z nerami nie miałem.
EDIT: L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 14
Proponuję: https://www.sfd.pl/forum-10/ później https://www.sfd.pl/trening/ wróć za pół roku
Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-06-22 23:30:09
Mikroskurczy(sprecyzuj o co Ci chodzi-że oko dziwnie lata czy co?)ani problemów z nerami nie miałem.
EDIT: L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 14
Proponuję: https://www.sfd.pl/forum-10/ później https://www.sfd.pl/trening/ wróć za pół roku
Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-06-22 23:30:09
RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz

a pozatym wszystko ok 