SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Na co szkodzi keratyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18
mam pytanie wie moze ktos na co szkodzi kreatyna?? podobno wywoluje mikroskurcze miesni i oslabia odpornosc! czy to prawda?? i w jakim wieku najwczesniej mozna ja zjesc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
mi jakoś nieosłabiła odporności,czuje się dobrze . a wcinasz ją po kilku miesiącach dobrego i przemyślanego treningu .

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
nery

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1060
jak masz nadcisnienie nie bierz

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
a z resztą

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-06-22 22:27:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18932
jaki poziom wypowiedzi

bunchet

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
Ja osobiście zauważyłem spadek odporności, ale imo wywołane to było porą zimową i ergogenicznym dzialaniem kreatyny(większy power i cięższy trening).
Mikroskurczy(sprecyzuj o co Ci chodzi-że oko dziwnie lata czy co?)ani problemów z nerami nie miałem.
EDIT: L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 14
Proponuję: https://www.sfd.pl/forum-10/ później https://www.sfd.pl/trening/ wróć za pół roku



Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-06-22 23:30:09

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7807
ja zauważyłem ubytek siana a pozatym wszystko ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17470
mój kumpel brał w dawkach 20-30 g na dzien i nic mu nie jest

nie oglądaj sie za siebie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcówka cyklu (xp+cp) co dalej?

Następny temat

CLA 500

electro
Polecane artykuły