Szacuny
0
Napisanych postów
72
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
272
Bardzo Prosze Kogoś kto jest bardziej obeznany w tym dziale o link do przemyślanej dobrej diety!!
waże 80kg 180cm Mam plan treningowy ale nie mam diety mój cel to wyrobić sobie rzeźbe!!
Szacuny
7
Napisanych postów
200
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2152
J/W
Najprzyjemniejsze jest dobieranie samemu posiłków i układanie diety - człowiek wtedy tyle się może nauczyć... Mojej mamie i siostrze aż szczeny opadają jak zarzucam wiedzą w sprawach żywienia
Poprzeglądaj to co masz zapodane, poczytaj dokładnie, obierz sobie jakiś cel i dobieraj stosownie do wskazówek odnośnie celu treningów i diety odpowiednie posiłki. Jak już coś zmontujesz - dawaj na forum do oceny.
Zmieniony przez - coodaq w dniu 2006-06-12 23:40:22
Szacuny
0
Napisanych postów
72
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
272
Ok! Tylko mnie nie wyśmiejcie!! A propo tego... tego obliczania... znalazłem taki program gdzie sie wpisuje wage wzrost itp i ten program sam oblicza zapotrzebowanie...
Jak ktoś chce na to zerknąć (sprawdzić) to dawać maile!