SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ŻYŁY - jak sie pozbyć ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30094

Przeczytaj mój podpis - mowi sam za się

Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness
-----------------------------------------
"Kulturystyka zaczyna sie w momencie, gdy przestaje sie robić mase"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ahhhhhh Ja bym nic nie dał za taką żyłe, bo mi sie do niczego nie przyda Ale trudno - przeżyje jakoś z nimi Lapcie niektórzy SOG-i , txh
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30094
o....a mi nie dał
Wejdz na pajacyk.pl to sie bardziej przyda

Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness
-----------------------------------------
"Kulturystyka zaczyna sie w momencie, gdy przestaje sie robić mase"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
takim preparatem ktory powoduje "wywylenie" jest miedzy inymi Hot Stuff dostepny w Stanach.


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
Mi tez nie dal

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5179
Pierwszy raz to sie spotykam azeby mezczyzna nie chcial miec "uzylonych" rak i ciala...
Ale co kto lubie
masz soga za poglady na ten temat

"It's better to burn out than to fade away..."

choose life

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
NO dzięki
Ja nie wiem dlaczego tak, nie podoba mi sie to i tyle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1488 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22272
zobaczysz jeszcze jakis czas i bedziesz sie cieszyc ze masz te zyly.Takie cos swiadczy o dobrym odtluszczeniu ciala a poza tym nie ma to jak grube kable na przedramionach i bicepsach

text roku:
Nie smiejcie sie.Zdecydowalem sie na pierwszy cykl w zyciu, problem w tym ze niewiem jak sie wbija igle, przed chwial zrobilem sobie zasztryk ale igly nie moge wyjąc, siedzi tak mocno jak sruba, boli jak**** siedze juz tak 20 minut i nie moge wyjąc jej bo boli jak sam skurvysyn.
Pomocy bo nie wyrobie, matka wróci z roboty, igla w dupe za***ią mnie...

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 317
Mam pytanie...Juz od dluzszego czasu cwicze akrobatyke, breakdance i slowo..Mam dobrze umiesnione nogi. Na lewej nodze od wew od gory az do lydki zrobila mi sie taka zyla. NIe jest ona jakas pokrecona, ale idzie prosto, jak wezme naciagne reka skore to widac ja bdb. Czy to jakies sklonnosci ku zylakom? Czy to normalny objaw treningow i rozwoju miesni nog?

Trening czyni mistrza.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1174
też mam na nogach, a konkretnie na piszczelach.. nie wiem czy to żylaki..a jeśli to są żylaki to co robić, żeby więcej się nie pojawiło??? nogi ćwiczę systematycznie..

Wytrwałość kluczem do sukcesu...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cool!

Następny temat

ile spięć na kaloryfer ??

electro
Polecane artykuły