SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziewczyna chce przytyć o 5kg

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5
Moja dziewczyna waży około 47kg przy 164 cm wzrostu. Nie ćwiczy nigdzie, ale ma dość ruchliwą pracę. Jest z tych dziewczyn, które nie mogą przytyć nie ważne co i ile by jadła. Ostatnio powiedziała, że chciałaby zacząc brać białko bo jej marzeniem jest przytyć 5kg. Chciałbym wiedzieć czy:
1. to jej nie zaszkodzi,
2. czy zadziała,
3. czy się "nie rozpasie", nie chcę by to zadziałało zbyt mocno,
4. ile musiałaby tego brać i jak długo,
5. jakie mogą być wyniki itp.
Za wszelkie powtórzenia sorry, ale macie tak rozległe forum, że trudno się tu doszukać czegokolwiek dla kogoś z zewnątrz.
Pozdrawiam

PS. Tak, kompletnie się nie znam na tego typu sprawach :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
nie potrzeba jej białka z odżywek ani bulka(to ułatwienie ale niekonieczne-jezeli bedzie problem z dostarczeniem z pożywienia to owszem)
niech po prostu więcej je... zdrowych rzeczy
poczytaj i wytlumacz jej informacje z postów do których linki podali koledzy.
powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7203
Moze ja Ci pomoge

> 1. to jej nie zaszkodzi,

Absolutnie NIE, to bedzie bardzo zdrowe dla Niej jesli oczywiscie nie przesadzi

2. czy zadziała,

> Tak jesli przeprowadzone prawidlowo

3. czy się "nie rozpasie", nie chcę by to zadziałało zbyt mocno,

> Nie jesli przeprowadzone prawidlowo

4. ile musiałaby tego brać i jak długo,

Samo bialko bedzie be, polecam odzywke typu BULK 50/50, dawkowanie 50g dziennie na start i zwiekszac o 25g co tydzien az do zauwazalnego wzrostu wagi. pozniej stala dawka do osiagniecia upragnionej wagi. gdy bedzie potrzebne dawkowanie 75g i wiecej proponuje rozbic to na 2 szejki dziennie etc., tak aby nie bylo wiecej niz 50g jednorazowo.

Polecam dodawac do szejka 1-2 lyzki oliwy z oliwek extra vergine lub oleju lnianego z eurolenu dla podniesienia kalorycznosci

5. jakie mogą być wyniki itp.

w zaleznosci od dawki, mysle ze optymalnie bedzie utrafic w przyrost wagi na poziomie 1-2kg na miesiac, co da dobry efekt na przestrzeni polrocznego "dożywiania". za szybko zle bo nalapie tluszczyku, za wolno tez zle bo bedzie niezadowolona.

jezeli liczy sie ekonomia to polecam łączyć tanie bialko np ostrowii z jakims gainerem niedrogim w proporcji 1:1 - wtedy wyjdzie mniej wiecej BULK 50/50

Zmieniony przez - 6I9 w dniu 2006-06-02 14:31:39

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7203
Nie wiem czy jasno napisalem np:

1 tydzien 50g dziennie (na koncu tygodnia nie zwiekszona waga)
2 tydzien 75g w 2 szejkach (na koncu tygodnia nie zwiekszona waga)
3 tydzien 100g w 2 szejkach (na koncu tygodnia +0,5kg)
4 tydzien 100g w 2 szejkach (na koncu tygodnia +0,5kg)

itd...

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 19878
"Jest z tych dziewczyn, które nie mogą przytyć nie ważne co i ile by jadła."

a bawila sie kiedys w diete i bilans kaloryczny, jadala regularnie pelnowartosciowe posilki, ze tak mowi ?



Zmieniony przez - coverley w dniu 2006-06-02 16:36:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7203
masz racje, jednak sa osoby ktorym tryb zycia nie pozwala na pilnowanie diety, dlaczego by nie skorzystac z dobrodziejstw odzywek?

zreszta ostatnie wypowiedzi dietetykow wskazuja na to ze odzywki zaczynaja byc zdrowym czesciowym zamiennikiem posilkow z powodu ogromu substancji chemicznych dodawanych do produktow spozywczych...

oczywiscie nie mozna zywic sie jedynie odzywkami, ale zastapienie jednego, dwuch posilkow odzywka niekoniecznie jest zlym wyborem.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11256
Pewnie dziewczyna chciałaby miec 5kg mięska i więcej jędrnego ciałka i dlatego wybraliscie białko?fajnie, ale do tego musisz dobrac trening i wiedzieć jak sie prawidłowo zdrowo odżywiać. Cudów nie ma, po kilogramie proszku nie osiagnie sie pieknego ciała, moze nawet i nie przytyje zadnego kg

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 19878
619 jasne jak nie ma czasu lub tak woli niech korzysta z odzywek, chodzilo mi raczej o te sformulowanie, ze niewiadomo co by jadla to nie przytyje, a jest to zwyczajna bujda....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 986
Ale powinna coś ćwiczyć do tego, bo jej się tylko tłuszcz odłoży...i tyle z tego będzie
Niekoniecznie na siłce.

Moja twórczość -> www.kalafior.ahh.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5
Wielkie dzięki wszystkim za zainteresowanie !
Teraz już wiem, że mogę się na to zgodzić, tylko trzeba to kontrolować odpowiednio :P

coverley: nie, nie bawiła się nigdy w diety i bilanse kaloryczne bo ... z jej trybem życia nie bardzo mogłaby tego przestzregać niestety ... Ale naprawdę jadała dużo, często gęsto tuczące rzeczy a nawet nie może przysłowiowego grama tłuszczu zlapać.

siekerman: no właśnie troszkę samego tłuszczyku by się również przydało, bo dziewczyna trenowała kiedyś sporty walki i teraz na jej chudziutkich rękach widać nadal tego efekty (bicepsy).

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzięki
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi, to oczywiście niech się podzieli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 986
Wiem,ale chodziło mi tylko,żeby samego tłuszczyku nie złapała
Bo na pewno coś tam złapie

Moja twórczość -> www.kalafior.ahh.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7203
Oczywiscie ze to bujda - nie ma czlowieka odpornego na duzo kalori w diecie.

Prosto to sprawdzic liczac pulap kaloryczny i dodajac np 500kcal do skutku.

Gwarantuje ze po przekroczeniu progu indywidualnego dla kazdego czlowieka kazdy zacznie tyc

Ni ma chooja we wsi

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeszcze raz progresja

Następny temat

trening dla rekonwalescenta

electro
Polecane artykuły