Szacuny
3
Napisanych postów
152
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7449
Co myslicie o tym, aby przy przechodzeniu z diety masowej na redukcyjna po prostu obciac polowe wegli ktora byla na masie a reszte pozostawic bez zmian? I oczywiscie zrezygnowac z WW prostych (jak ktos np jadl glukoze) i ustawic tak posilki zeby pod koniec dnia bylo 0 wegli?
Szacuny
3
Napisanych postów
152
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7449
ellis -> do tej pory w diecie na masie mialem proste proporcje B 2,2g T 1g W 5,7g . I tak pomyslalem czy nie wystarczyloby zebym po prostu obcial W na 3-3,5g a reszte posilkow zostawil tak jak byla.