SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zestaw na mase. Prosze o szybką odpowiedż

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 819
Chciałbym kupic kreatyne z viatalmaxu 300g i jakies białko + transporter mam do wydania 150zł. Co mi poradzicie jakiej firmy te produkty i jakie opakowania??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7325
dextro juice ma smak jak vibowit smaczne ale lepiej kupic tauryne osobno i carbo osobno

a najlepiej to glukoze ;)

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7325
dupc firmy, patrz czy fajna i kolorowa etykietka
joke

masz dietke?

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7742
Proponowalbym zainwestowac w Carbo. Swietnie posluzy jako transporter i pozwoli przy okazji na uzupelnienie glikogenu po treningu. Jesli chodzi o bialko, to przy Twoich funduszach korzystnie wyjdzie SP80 z Olimpu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w. sp80 z olimpu super białko do tego carbo i będzie ok

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19119
Ani carbo ani dextroza/glukoza nie jest transporterem kreatyny !! Transporterem jest np. Tauryna i to bardzo dobrym i ekonomicznym.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 819
Dietke mam i trening też

chce kupic mono z vitalmaxu 300g za 28zł + coś do kreatyny i białko na to wszystko mam 150zł. Czy mozecie mi podac co mam wybrać i ile to kosztuje i jakie opakowanie tego produktu??


Z góry dzieki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
300-500g mono - vitalmax

a za reszte sp80 oraz carbo - Olimp

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
j/w

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2529
Ani carbo ani dextroza/glukoza nie jest transporterem kreatyny !! Transporterem jest np. Tauryna i to bardzo dobrym i ekonomicznym.


może i bezpośrednio dextroza nie wpływa na transport glutaminy , ale poprzez jej spożycie zwiększa sie poziom insuliny-transportetra kreatyny...czyli dextroza jest transportererm kreatyny

co do transporterów:w linku w moim podpisie(Podstawowe info na temat odżywek) opisałem (w 2 części-anaboliki) kreatyne i jej wszystkie(zdaje sie , troche ich tam opisałem) prekursory/transportery

jeżeli chcesz zwiększyć ziałanie kretki to weź ryboze(tez jest transporterem ATP<kreata ma takie działanie , tylko że przenosi w postaci fosfokreatyny, a wytworzenie fosfokreatyny jest zalezne od ilosci rybozy w organiźmie>tylko transportyuje ją w innej substancji-nie pamietam nazwy jak ona tam ma :P)dobra rzecz...w sklepie sfd mozna kupic 90 kaspów za 5 dyszek...

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
vetrox -wiecej raczej kreatyny, białko jak już ci polecono, no i do transportu tej kretki zważywszy że nie dysponujesz wielką kasą kup glukozę w zwykłym sklepie spożywczym/dodawaj 20- 30g. do każdej porcji i powinno być si/.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 819
ok dzieki tylko jeszcze ajk byscie mi mogli powiedziec ile tej glukozy kupic i ile to wyniesie to już był bym happy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najleprze odżywki na mase?

Następny temat

Pytanie o białko??

electro
Polecane artykuły