Witam wszytskich miałem inwestowac w Niedozwolone środki ( z braku hajsu )Jednak w ostatnim czasie zarobiłem i operuje kwota w wysokosci 200 PLN i postanowiłem zostawic to g**** na żecz jakiś Odżywek badz Suplementów! problem w tym że nie orientuje sie na rynku i niewiem co by mogło byc najlepsze do osiagniecia wiekszej masy!
* ROK NA SIŁOWNI ZA SOBĄ!
Pomocy! Doradźcie!
* ROK NA SIŁOWNI ZA SOBĄ!
Pomocy! Doradźcie!
Krzysztof Piekarz
