SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie Odżywki, Suplementy? MAX MASA!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 313
Witam wszytskich miałem inwestowac w Niedozwolone środki ( z braku hajsu )Jednak w ostatnim czasie zarobiłem i operuje kwota w wysokosci 200 PLN i postanowiłem zostawic to g**** na żecz jakiś Odżywek badz Suplementów! problem w tym że nie orientuje sie na rynku i niewiem co by mogło byc najlepsze do osiagniecia wiekszej masy!
* ROK NA SIŁOWNI ZA SOBĄ!


Pomocy! Doradźcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
Diete masz??

Ja polecam walnąc 2xCP(445gr.), zma, omega-3, witaminy jak braki w diecie jakieś białko zakupić i cykl bardzo dobry
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
jak donosza wiaryggodne zrodla sprzedaz mety w okresie przedwakacyjnym osiaga wspolczynnik 20 razy wiekszy niz przez reszte roku :D


mozesz za***ac SwoleN

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dieta ok, to jedno opakowanie Storma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 313
Dieta słabo rozudowana pakuje w siebie wszytsko co posiada dobry wskażnik zawartości białka! :> Dlatego uzupełnienie by spoko siadło!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 22385
no to jak dalej bedziesz pakował w siebie wszystko co posiada dobry wskaźnik zawartości białka to hooya zdziałasz
ułóż diete, jak braki to kup se jakieś białko (np: ostrowie bo tania), carbo, albo jakiś gainer
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 313
Najlepiej by siadło Kreatyne+Carbo+Gainer+ dobra rozpiska diety! tylko jakie najlepsze (Kreatyna?,Carbo?,Gainer?) %:>







_________________________________
Szacunek = Siła
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 313
Siadło by Kreatyna+Carbo+Gainer tylko jakie firmy wybrać bo teraz tego od zaje*****!
a co do dietki to bym zrobił dobry rozpisek!

&:>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2529
jak ułożysz diete , to będziesz mógł zabraćsie za suple i odzywki...jeżeli w przeciągu 2 miechów nie jadłeś kreatyny , to możesz se zakupić mono (np Vitlamaxa mega caps) , a jak masz więcej kasy 2*mały CP...jeżeli masz jakieś braki w diecie to uzupełniaj je białkiem i gainerem....jeżeli to Twój pierwszy cykl z kretką to możęsz jeśc samąew. z dekstroza , jak już któryś z kolei polecam dojkupienie jakiegoś lepszego transportera , np rybozy.
polecam lekture mojegio artykułu który mam w podpisie(podstawowe info.)

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + ??

Następny temat

Poradzcie mi....

electro
Polecane artykuły