SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MULTIVITAMINA - MOŻNA PIĆ ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
można pić taki sok na codzień, oto jego składniki na 100g:
173kJ/42 kcal
Białko - 0,3g
Węglowodany - 10,8g
Cukry proste i dwucukry - 8g
Tłuszcze - 0,09g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0-015g
Błonnik - 1,1g
Sód - 0,02g
B - karoten (provitamina A) - 54% RNA
C - 33% RNA
E - 15% RNA

dziennie wypije tego tak z 600 mln, ale nie codziennie - z raz może dwa w tygodniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8513
Oczywiście że możesz pić. Ale troche nie rozumiem...
Jesteś na jakieś diecie (masowej?redukcyjnej?)
Bo pytanie czy możesz... odp.można wszytko.
Ogólnie jakoś wszedzie polecana jest czysta woda mineranla niegazowana.

Pozdrawiam
LdN
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
no można powiedzieć, że na masie, na treningu pije wode ok 0,75-1 l, a takto herbate, sok z wodą(do rozcieńczenia)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 790
Hmmm ... ja tam trzymam się tylko wody od czasu do czasu herbatka i jakiś sok owocowy ( oczywiście robiony z owoców działkowych )... a witaminy biore osobno (bo to chyba o nie Ci głównie chodzi ?? )
Tak jak LdN napisał że raczej można ... jak Ci nie zbrzydnie po jakimś czasie ... aczkolwiek jak już to pij soczki porządnych firm (np: dr Witt czy jak to sie pisze )

"TRAIN HARD - FEEL GOOD!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
to jest akurat EuroShoper z Alberta, ale jest dobry.
1. Dlaczego nie powinno się pić coca-coli, sprite'a itp.
2. Z jakich owoców pić soki ??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
1. Sam cukier i chemia.
2. Ważne tylko żeby były 100%, bez dodatku cukru, sprawdzaj skład.

PS. Multiwitaminy to najgorsze soki z możliwych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1912
ja tam polecam sorki firmy Granini w szkle :D, najlepsze dostępne soki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12479
najlepsze sa soki marwitu :) zero dodatków cukrowych, konserwantów i innego swinstwa :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Szkoda, że te MarWit'y wytrzymują krótko
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Najlepsze są soki warzywne jednodniowe, jednak cena nieciekawa. Soki w kartonach, nawet 100% to po prostu koncentrat owocowy + woda + zwykły cukier.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - dobra? Czy da sie by była jeszcze tańsza?

Następny temat

Prośba o dietke na mase

electro
Polecane artykuły