SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy można zastąpić carbo potreningowe czymś takim?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
zaczynam się redukować, ww koncentruję w okolicach treningu
po treningu pije 30g ww+40g wpc
czy mogę czasem zastąpić potreningowe carbo batonikiem składającym się ze zbóż, zalanym fruktozą i glukozą? jakieś 25g, nazwa jakaś taka zdrowa "muesli" powiedzmy, wiem że*****owe cukry (fruktoza, nie dam głowy czy nie ma tam odrobiny sacharyny), ale... co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
wiesz, jak od czasu do czasu zjesz sobie snickersa to nic się nie stanie/chyba że taki wyłom może spowodować poluzowanie w diecie/, po treningu jednak radziłbym baton dla sportowców z dobranym odpowiednio składem...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-05-06 19:51:07
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
według mnie lepiej zjesc jabłko i kiwi ale poczekaj na specjalistów

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
czekam na nich zatem
w odżywianiu mnie praktycznie olali i jest mi smutno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
ale po co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
żeby uzupełnić glikogen po treningu, a ja lubię te batoniki a to jest jedyny moment kiedy m pasuja do diety. No i dość mam tego carbo. Aha i dlatego, że skończyło mi się wpc natural a smakowego nie da się mieszać z carbo a ja z tyloma butlami nie będę chodził.

Ale główny argument to ten, że chcę batona
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
baton na redukcje raczej słaby pomysl

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16459
czemu tylko 30g ww bierzesz po treningu ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 102 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27814
a czemu ma brac wiecej ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
minimum uzupełniające glikogen w mięśniach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
rudeboyJanek -jmożesz sobie takiego batonika łyknąć ale tylko po treningu/w żadnej innej porze-żebyś się nie rozochocił za bardzo /
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
ha! zjem se batonika
a w ogóle to psia mać poszedłem do starych i dali mi snikersa i łamałem się przez 15min i w końcu zjadłem. Na szczęście potem był boks.spaliłem,nie? Bo mam wyrzuty. I w ogóle to ja nie jestem maniakiem słodyczy, więc co jest do ciężkiej cholery ostatnio!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to prawda o Kre-Alkalynie

Następny temat

Thermo Speed Extreme + Xpand

electro
Polecane artykuły