czesc. mam taki problem: jestem dosc szczuply 180 cm wzrostu 66-67 kg wagi.Mam 18 lat Chcialbym zaczac cwiczyc na silowni tak na powaznie jak najszybciej.
Ale nie wiem co mam jesc tzn jaka diete. Czy moglby ktos z was mi ulozyc ją?:). Treningi chcialbym robic w poniedzialek, srode i piatek.Mam jeszcze takie pytanie czy mam cwiczyc na mase na poczatku czy ogolnorozwojowo?. Aha chcialbym jeszcze biegac ale tak po 20 min trzy razy w tygodniu. Ale nie wiem czy mam biegac ( czy moge) od razu czy tak dopiero po 3 tygodniach. Bo chcialbym troche nabrac masy dzieki silowni. Jakbyscie mogli to ustalcie mi diete i pomozcie mi z tamtymi pytaniami, bo naprawde nie wiem co mam zrobic:(. Aha gram jeszcze w noge ale tak amatorsko. Pozdro :):)
Ale nie wiem co mam jesc tzn jaka diete. Czy moglby ktos z was mi ulozyc ją?:). Treningi chcialbym robic w poniedzialek, srode i piatek.Mam jeszcze takie pytanie czy mam cwiczyc na mase na poczatku czy ogolnorozwojowo?. Aha chcialbym jeszcze biegac ale tak po 20 min trzy razy w tygodniu. Ale nie wiem czy mam biegac ( czy moge) od razu czy tak dopiero po 3 tygodniach. Bo chcialbym troche nabrac masy dzieki silowni. Jakbyscie mogli to ustalcie mi diete i pomozcie mi z tamtymi pytaniami, bo naprawde nie wiem co mam zrobic:(. Aha gram jeszcze w noge ale tak amatorsko. Pozdro :):)
Krzysztof Piekarz
(od 3 do 5km), najlepiej jak byś biegał rano a przed bieganiem pił białko WPC albo l-glutamine, ustalił wystarczający bilans kaloryczny i możesz robić mase nie odmawiając sobie biegania i napewno wpłynie to dla ciebie na plus
.