SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie mi zaczać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 24 lata.Bardzo chciałabym sie pozbyc około 8 kg.Obecnie waze 58 kg przy wzroscie 160.dokładnie to nie wiem jakie mam posiłki sobie ułozyc aby pozbyc sie tłuszczyku.Zastanawia mnie to czy po i przed treningiem powinnam cos jesć a jezeli tak to co?Od paru dni ćwicze na orbiterku około 40 min.Do tego co drugi dzien mam zamiar cwiczyc ćwiczenia siłowe.Brakuje mi odpowiedniej diety.Bardzo prosze o pomoc.Z góry bardzo dziekuje.

basia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89657 - samodzielne ukladanie diety

jeżli nie bedziesz czegos wiedziała - pytaj ;)

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a< hoho jestem małym motylkiem hrum hrum

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-01-16 17:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Polecam poczytac posty podwieszone w Odzywianiu i Fitness.
Pozniej postaraj sie okreslic dziennie zapotrzebowanie kaloryczne oraz ilosc makroskladnikow, uloz diete i daj na forum to zobaczymy co Ci wyszlo.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki bardzo za odpowiedzi.juz troche poczytałam lecz trudno mi to w cielic w życie.W sumie to nigdy nie stosowałam diety lecz w koncu ten pierwszy raz musi byc.Mam jeszcze takie pytanie..Ile około kalorii spala sie w ciagu 45 minut na orbiterku.Dodam ze mam 160wzrostu i 58 kg?jezeli macie jakies linki do obliczenia tego to bardzo prosze.pozdrawiam

basia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykładowa dieta na obozie przetrwania

Następny temat

kreatyna + b-ryboza, kiedy zacząć?

WHEY premium