słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82584

...
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
w pierwszej polowie przegrywali 0-2 z Heartsami, ciekawe czy graja "dla rangersow"

!!! Barca más que un club !!!

...
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Celtic przgral swoj mecz na wyjezdzie z Hearts 3:0!! caly mecz bronil Boruc a Żurawski zostal zmieniony w 69 min przez Pearsona.
...
no i zagrali "dla Rangersów"

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 663
Strachan ma coś chyba nierówno pod sufitem! Żeby w 68 minucie za Żurawskiego w prowadzać KOgoś z nie wiadomo skąd- chodzi o Pearsona.
Oto wszystkie zmiany które dokonał Strachan :

65 minuta- 19.Petrov- wchodzi
18.Lennon- schodzi

68 minuta- 11.Pearson-wchodzi
7.Żurawski- schodzi

73 minuta- 10.Hartson- wchodzi
9.Dublin- schodzi
Według mnie zmiany nie mogły dać żadnego pożytku ponieważ zostały dokonane za późno. A z tym Pearsonem to już BEZ KOMENTARZA. Mógłby dokonać podwójnej zmiany Petrova i Hartsona na początku drugiej połowy. A zamiast Pearsona mógłby wprowadzić NP. McGeady'ego.
Kto jest takiego samego zdania?

A poza tym to ten mecz mogą mieć w d$$ie bo tak czy siak są mistrzem Szkocji. tak w sumie WYPADAŁO BY TEN MECZ WYGRAĆ.

I'm a little taliban,
i come from the country of afganistan

...
Przebieg meczu z Hearts
7 minuta- samobójczy gol McManusa

9 minuta- gol Paula Hartleya

54 minuta- żółta kartka dla Neila Lennona

59 minuta- żółta kartka dla Rudolfa Skacela

62 minuta- gol Romana Bednara

65 minuta- zmiana w Celticu wchodzi Stilian Petrov a schodzi Neil Lennon

68 minuta- zmiana w Celticu wchodzi Pearson a schodzi Żurawski

73 minuta- zmiana w Celticu wchodzi John Hartson a schodzi Dion Dublin

75 minuta- zmiana w Hearts wchodzi Pospisil a schodzi strzelec bramki Roman Bednar

79 minuta - zmiana w Hearts schodzi Ibrahim Tall

83 minuta- zmiana w Hearts wchodzi Barasa a schodzi Cesnauskis

89 minuta- żółta kartka dla Johna Hartsona

90 minuta- żółta kartka dla Jankauskasa

WYNIK KOŃCOWY

Hearts 3-0 Celtic

...
Celtic 1 - 0 Kilmarnock jest 60 min a bramke w 55 zdobyl "Magic" Maciej Żurawski:) EDIT: juz 2:0 bramke zdobyl S.Varga

Zmieniony przez - P 1928 w dniu 2006-05-03 22:17:53
...
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
"Żurawski był fantastyczny"

Maciej Żurawski w 27 spotkaniach w barwach Celtiku zdobył aż 20 goli (16 w lidze). Polskiego napastnika chwali trener Gordon Strachan.

- Jestem bardzo zadowolony z Żurawskiego. Zdobył dużo bramek, choć w sezonie zmagał się z kontuzją i nie grał w wielu spotkaniach. Magic biega po całym boisku, bardzo ciężko pracuje dla zespołu. Także w ostatnim meczu z Kilmarnock (2:0) zdobył gola i pokazał się z fantastycznej strony – powiedział Strachan.

20 goli w nowym dla siebie otoczeniu, w nowym kluibie, w nowej lidze (silniejszej od polskiej) Żuraw SZACUNEK

Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-05-05 10:31:35

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Żeby przenieść taką forme z ligi polskiej do szkockiej do trzeba mieć przydomek "Magic"

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 327
Jeśli mógłbym to wyrażę też swoją opinie na temat gry Celticu i może całej Ligi szkockiej. Uważam, że Celtic to na poziomie europejskim bardzo przeciętna drużyna. Obejrzałem większość meczy pokazywanych w tym sezonie na Polsacie i powiem Wam że poziomem przeważnie byłem zdegustowany. Ogólnie styl reprezentowany przez większość drużyn szkockich jest archaikiem z ligi angielskiej (tzn. ciężka, toporna, gra siłowa choć znacznie szybsza niż w Polsce ale tego tematu wolę wogóle nie ruszać - porównuję do Europy). Oczywiście można zauważyć że w Celticu, Hearts i Glesgow Ren. coś próbują działać, pościągali Europejczyków ale grając z tymi innymi przeciętniakami często dostosowują się do ich poziomu. Czego mi brakuje w ich wykonaniu to przede wszystkim gry kombinacyjnej, technicznej, wymian z pierwszej piły itp . Z tego co widziałem to często o wygranej decydują indywidualne akcje, może kilka składnych kontr ale naprawdę rzadko akcja całej drużyny np. z ataku pozycyjnego. Celtic ma zawodników którzy potrafią rozstrzygać indywidualnie mecz (Petrov, Maloney, czy nawet Żuraw - Hartson juz nie!!- wogóle dla mnie gość nieporozumienie - chociaż parę bramek strzelił w życiu ale raczej szkockim cieniakom - brzydka maskotka Celticu)ale to się udaje właśnie na szkockim podwórku, na Europę może być znacznie za mało - zresztą ten rok to pokazał. No ale pożyjemy zobaczymy trzeba kibicować dalej naszym chłopakom. Aha właśnie jeszcze dwa zdania na temat ich osiągnięć. Moim zdaniem Żuraw będzie Megiciem gdy choć trochę zbliży się do osiągnięć Larssona - wiem wiem pierwszy sezon tez miał nie aż tak dobry jak Maciej ale strzelenie ok 40 bramek w następnym takiej lidze jak szkocka dopiero potwierdzi klasę międzynarodową Żurawia - chyba że go kupią po MŚ - i to by było dla niego najlepsze. Jeśli chodzi o Arturo to -hmmm- no coś się stało - widać gołym okiem- chyba od początku rundy rewanżowej coś niepewny się stał - owszem obroni nieraz ciężkie piły, ale wyjścia do dośrodkowań gra na przedpolu to ostatnio prawie zawsze kiks i jakieś zamieszanie. Chyba za szybko stał się gwiazdą i trochę brakuje koncentracji, chyba też widzi przeciwko komu gra i rozluźnia się. Kilka takich meczy pod rząd i gubi formę, potem poważniejszy mecz i wychodzą kiksy. Mam nadzieję że to nie wina szkolenia bo szkoda by było go zmarnować - może Arsenal coś z tym zrobi. No ale na razie nie mamy czym za bardzo się cieszyć w Europie więc cieszmy się tym co mamy - chłopaki nieźle grają w Szkocji zobaczymy co będzie w pucharach - obym się mylił. Pozdro dla wszystkich prawdziwych kibiców!
...
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2305
Ok, koniec leniuchowania . The Bhoys rozegrali 4 mecze, 2 zwiciestwa, 1 remis i 1 porażka, jednak w perspektywie transferów to nie jest najważniejsze. Celtic szykuje niezłą paczkę:
Gwiazda Eredivisie i PSV Eindhoven, Jan Vennegoor of Hesselink przeszedł już testy medyczne i udał się na Celtic Park w celu podpisania kontraktu z mistrzem Szkocji.

Według nieoficjalnych (!) źródeł, Holender podpisał 4-letnią umowę z naszym zespołem, jednak na potwierdzenie tej informacji będziemy musieli poczekać zapewne do jutra.

Wraz z piłkarzem, który spędził 5 sezonów w PSV, do Glasgow przybył Lee Naylor - lewy obrońca Wolverhampton Wanderers.

Bardzo prawdopodobne jest, iż obaj piłkarze zostaną jutro zaprezentowani w barwach "The Hoops", a następnie udadzą się na konferencję prasową!
Do tego głosno mówi się o przybyciu na Celtic Park Gravesena, ale tylko w przypadku odejscia Petrova