SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Celtic Glasgow

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Apelowałem już grubo wcześniej o dymisję Mowbray'a, niestety stało się to za późno by uratowac sezon, ale zarząd zdążył przed utratą trzeciego miejsca, szczęście w nieszczęściu...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Władze Celticu Glasgow potwierdziły, że trenerem klubu w przyszłym sezonie będzie Neil Lennon, były piłkarz tego klubu. Cel, jaki Lennon postawił przed drużyną, to odzyskanie tytułu mistrzowskiego i awans do Ligi Mistrzów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
chłop ma jaja, powinnien postawić tą drużynę na nogi(oczywiście zależy od transferów czyli kto odejdzie i kto przyjdzie).

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Lepsza gra Celticu w końcówce sezonu zaowocowała kontraktem dla Lennona, zobaczymy czy zrealizuje postawione Mu cele

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc podpisał kontrakt z ACF Fiorentiną - poinformowała oficjalna strona włoskiego klubu. Celtic Glasgow zarobił na polskim bramkarzu 2 miliony euro.

Od czasu przejścia w 2005 roku do Celtiku Boruc rozegrał ponad 150 meczów ligowych. W tym czasie 3 razy sięgał ze swoim klubem po mistrzostwo Szkocji.


Miał być Arsenal,miał byc Bayern skonczyło sie na Fiorentinie,to były dopbre lata dla Artura chociaż szkoda że po mś czy euro nie odszedł do lepszego klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ciekawy transfer nic tylko mieć nadzieję że Fiora zawalczy w nadchodzącym sezonie o Puchary

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ciekawe, czy w takim wypadku Frey gdzieś odejdzie

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No właśnie, skoro Boruc poszedł do Fiory, to Włosi swojego pierwszego bramkarza chyba sprzedadzą, no bo nie chce mi się wierzyc, że Boruc poszedł grzac ławę we Włoszech...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Philadelphia Union 1:0 Celtic F.C.
23' Le Toux 1:0





Manchester United 3:1 Celtic F.C.
34' Bernatov 1:0
61' Samaras 1:1 (k.)
79' Welbeck 2:1
86' Cleverley 3:1





Seattle Sounders 1:2 Celtic F.C.
30' Boss (czerw.)
33' Samaras (k.) 0:1
64' McCourt 0:2
66' Estrada 1:2






Żaden z tych trzech wyników mnie nie zadowala. Miałem okazję oglądać tylko mecz ze Seattle, w którym gra Celtic'u bardzo mnie rozczarowała. Nie widziałem kolektywu. Większość zawodników nie grała dla zespołu, tylko dla siebie. Można to, oczywiście, tłumaczyć rotacjami w składzie.

Zbliża się Emirates Cup, a nie chciałbym żeby Celtic pokazał się tam w taki sposób. Zastanawia mnie, kto będzie reprezentował The Bhoys na tym turnieju i kiedy ci piłkarze się przygotują. Neil Lennon decyduje o tych sprawach. Darzę go dużym zaufaniem i wierzę że wie co robi, jednak mimo to nie sądzę, by spełnił moje oczekiwania w Londynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Jakie drużyny zagrają w Emirates Cup ?

Zmieniony przez - -kaczy- w dniu 2010-07-20 23:12:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Avatary

Następny temat

PZPN - Listkiewicz

WHEY premium