SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Celtic Glasgow

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Celtic - Hamburger SV
Berg 63'

CELTIC (4-4-2) Boruc; Wilson, Caldwell, McManus, Naylor; Maloney (McGinn 76), NGuemo, Robson, McGeady; Brown (McCourt 76), McDonald (Samaras 61)

HSV(4-4-2) Rost; Demel, Rozehnal, Mathijsen, Aogo; Elia, Jarolim, Ze Roberto, Jansen (Trochowski 77); Berg, Pitroipa (Tesche 88).



Jakby Ci z HSV się postarali to byłoby moje 0:2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zgadza się, były ku temu okazje, a Celtic tym meczem prawdopodobnie pogrzebał swoje szanse na zrobienie czegokolwiek w LE, bo wątpię żeby na wyjazdach zdobywał komplety punktów, jak u siebie nie potrafi chociażby zremisowac...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Mowbray oświadczył, że zawodnicy The Bhoys mają 2 m-ce na udowodnienie jemu i kibicom, że mogą reprezentować Celtic. W przeciwnym razie można się spodziewać dużych zmian kadrowych.

Moim zdaniem takie roszady w składzie dadzą korzystny rezultat. Nie mogę się doczekać zimowego okna transferowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Niech On lepiej zacznie się martwic o swoją posadę.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Sądzę, że ostatnie porażki to nie wina Mowbray'a. Czegokolwiek by nie robił, zespół i tak nie jest w stanie poprawnie wykonać Jego poleceń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Moim zdaniem zatrudnienie tego trenera było błędem, a wyniki niestety to potwierdzają.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
W jutrzejszym meczu wyjazdowym z Hamilton Mowbray będzie miał do dyspozycji Danny'ego Fox'a i Fortun'e. Jestem prawie pewien, że to przyniesie pozytywne zmiany.

Ale i tak wytypowałem 1:1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mam nadzieję że jednak wygrają, ile można dawac plamy?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Grają z zeszłorocznym beniaminkiem, który aktualnie znajduje się na jedenastej pozycji w tabeli SPL z ośmioma punktami na koncie. Dodatkowo Power Rangers stracili punkty z Hibernianem, więc jeżeli Celtic wygra wysunie się na prowadzenie w walce o mistrzostwo Szkocji.

Gdy jeszcze grał Fortune Celtic wygrywał mecze zdobywając w miarę odpowiednią ilość bramek np. 3:1 z Aberdeen, 5:2 z St. Johnstone, więc liczę na poprawę, bo typer i tak już spieprzyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W jakim typerze jest do obstawienia Celtic?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Avatary

Następny temat

PZPN - Listkiewicz

WHEY premium