SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

białko rolmlecz - zapraszam do komentowania

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4489
Prosze bardzo , mozecie kupowac tanie bialko :-%
http://www.allegro.pl/item100296832_serwatka_rolmlecz_bialko_13_oryginal_0_5kg_odss.html

Co sadzicie o takich sprzedawcach jak ten typ
Ale on kasy zbija na frajerach

ZYJ KAZDA CHWILA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9383
panowie darujcie sobie to znajomy robi w meczarni i jak sie go zapytalem czy waro to kupic to mi powedzl ze lepiej jak bede mleko pil ze sklepu w kturym jest 90%wody wiec nic tu nie czeba wiecej pisac gowno i tyle!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34028
na 100 gram jest tylko 13 g białka???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28926
Cena dobra to i kupują...






























































...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
fajne zdjęcie krówki jest na tym

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8441 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59133
Rolmecz jest dobry bo jest tani i dobry

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4489
to mnie przeraza %-:
http://www.allegro.pl/item99777129_bialko_serwatkowe_70_gratisy_.html

Ale ,co oni tam wsypuja to ja nie wiem

Zmieniony przez - shaft1 w dniu 2006-04-26 21:12:58

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77039
shaft1 lepiej będzie jak nie będziesz wiedzieć
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
rolmlecza bym nie chcial nawej jakby to mi za niego płacili

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4489
nie no , ale jestem ciekaw , co moga tam wsypywac
wogole, kolesiem to kupuja po kilka kg i koles ma taki zysk ze szok
robimy biznes

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
j/w.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
shaft1, rolmlecza wsypują albo inną serwatke.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 i 10x10

Następny temat

sprzęt w WWA

electro
Polecane artykuły