SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dres wyszczuplający????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100
Witam. Chciałem zapytac Was o dres wyszczuplający do treningu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=98481516  - to numer tej aukcji.
Co o nim sądzicie? Czy warto go kupowac??.
Swego czasu widzialem taki dres w programie Stallona "The Contender" i dawał bdb efekty. Co sadzicie??. Czy pomoze podczas biegania spalic tkanke tłuszczową?.
Dzieki za odpowiedz i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
pomoże Ci sie spocić, nie zrzucić tłuszcz

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12744
nie ufałbym temu dresowi.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
mam dres , moi kumple to kibole każdy bawi sie bejzbolem mam dressss...


sam dres Ci nie pomoże, postaw lepiej na diete+aeroby..

Te wszystkie sauna solution i inne badziewia pomagają wypacać wode z organizmu...

najlepsze są te reklamy -3cm w pasie przez 40 minut

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
Czy warto go kupowac??

nie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6363
wszelkie wynalazki z allegro omijam szerokim lukiem, a jesli juz kogos chcesz zapytac to moze napisz do osob ktore juz to kupily

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3713
czyli do mnie ja juz ten dresik przetestowałem
co ci moge powiedziec leje sie z człowieka jakby deszcz padał
tylko zadaj sobie pytanie czy chcesz spalic tłuszcz czy sie odwodnic
to tyle
praca praca i jeszcze raz praca

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki i kaptury_help!!!

Następny temat

SAUNA BELT+2 MOTYLKI+ABGYMNIC WARTE COS??

electro
Polecane artykuły