jest wiele teori i która prawdziwa ???
czy po trenigu typu pompki , motylki itp , boksowaniu tez jest wskazane uzupełnianie ww prostych po treningu (glukoza , lub w postaci carbo ).
Chodzi tu głównie o aspekt nieprzybierania na zbednym facie i regeneracji
czy po trenigu typu pompki , motylki itp , boksowaniu tez jest wskazane uzupełnianie ww prostych po treningu (glukoza , lub w postaci carbo ).
Chodzi tu głównie o aspekt nieprzybierania na zbednym facie i regeneracji
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
Krzysztof Piekarz
normalny trening