mi chodziło głównie oto czy po innych treningach nie z cięzarami tylko np. sw trzeba uzupełnic glikogen weglami prostymi po treningu czy np. w te miejsce mozna dac tłuszcze
i druga sprawa czy zmiana a dokładnie zmniejszenie ilosci ww na kożysc tł może być przyczyna spadku sil i czy jest jakas rożnica w budowaniu SIŁY na tłuszczach i na ww
i druga sprawa czy zmiana a dokładnie zmniejszenie ilosci ww na kożysc tł może być przyczyna spadku sil i czy jest jakas rożnica w budowaniu SIŁY na tłuszczach i na ww
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak