Ilość wyświetleń tematu: 75263

...
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
mysle, że mecz będzie bardzo ciekawy.
Juventus będzie chciał za wszelką cenę strzelić te dwie bramki, a Arsenal bedzie kontratakował.
W przypadku gdyby Arsenal strzelił pierwszy gola, mecz stanie sie nieciekawy.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Baca, jakimi Ty zayebistymi frazeologizmami wladasz
to byla ironia czy tylko mi sie wydaje

ja stawiam wynik na Delle Alpi 1-0 dla Juve

...
ja mysle, że bedzie 2-1 dla Juve.
Pierwszy gola strzeli Juventus, później przebudzi sie Arsenal i jeszcze w końcówce poderwie sie do walki juve i zdoła strzelićjednego gola

...
Już jutro święta wojna MU vs. Arsenal

...
a najgorsze jest to ze nie mam na czym ogladac

...
ja też
musimy sie chyba zadowolić livescore.com albo jakąś relacją live.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
dzisiejszy mecz bedzie bardzo ciekawy, poniewaz arsenal i manchester sa w dobrej formie ja obstawiam wynik 2-1 dla manchesteru

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Chelsea mistrzem . . .

Jose Mourinho może odetchnąć. Portugalczyk wykonał plan minimum, czyli obronił tytuł mistrza Anglii. Prowadzona przez niego Chelsea Londyn koronę zapewniła sobie, wygrywając dziś z Manchesterem United 3:0.

Kibice w Anglii mają jednak powody do niepokoju. Pod koniec spotkania na Stamford Bridge kontuzji doznał Wayne Rooney, który opuścił murawę na noszach. Strata napastnika w perspektywie mistrzostw świata może negatywnie wpłynąć na wynik reprezentacji podczas tego turnieju.

Klub z Londynu, należący do rosyjskiego multimilionera Romana Abramowicza, dopiero po raz trzeci w historii wygrał angielską ekstraklasę. Pierwszy raz miało to miejsce w 1955 roku.

Zawodnicy "Czerwonych Diabłów", aby jeszcze realnie myśleć o pościgu za Chelsea, musieli wygrać sobotnie spotkanie, przed którym tracili do lidera dziewięć punktów. Niestety dla nich już w piątej minucie spotkał ich zimny prysznic. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył William Gallas.

Dwie minuty później fani "The Blues" przeżyli chwilę grozy. Rooney sfaulował Johna Terry'ego, kapitana gospodarzy, który musiał opuścić murawę. Na szczęście dla Chelsea okazało się, że może on kontynuować grę.

Potem swoje szanse miał Rooney. Najpierw ograł Terry'ego i Paula Ferreirę, ale będąc już przed Petrem Cechem, posłał piłkę obok bramki. Trzy minuty przed przerwą Czech w dobrym stylu obronił uderzenie napastnika gości.

Po zmianie stron rywali dobili Joe Cole, po świetnej indywidualnej akcji, i Ricardo Carvalho, dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie.

Święto na Stamford Bridge zepsuła kontuzja Rooneya, której doznał na kwadrans przed końcem meczu po starciu z Paulem Ferreirą. Wagę sytuacji docenili nawet fani "The Blues", którzy mimo że przez całe spotkanie gwizdali na Anglika, w chwili gdy opuszczał murawę na noszach pożegnali go brawami.

arsenalking.com

...
'Potem swoje szanse miał Rooney. Najpierw ograł Terry'ego i Paula Ferreirę, ale będąc już przed Petrem Cechem, posłał piłkę obok bramki.'

widzialem to- piekna akcja Rooney'a..ogolnie szkoda takiego zawodnika, zeby tylko sie wyelczyl do mundialu..