Szacuny
8
Napisanych postów
217
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
5377
Co sie dzieje z kreatyna jak rozpuszcze ja w wodzie na 3h przed jej spozyciem, czy ma to niekorzysty wplyw na jej dzialanie?? Prosze sie nie smiac, kulturystyka mnie nie interesuje, skorzystalem z wyszukiwarki i nie moglem znalezc. Dzieki za pomoc
Szacuny
6
Napisanych postów
1560
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
6223
tak jak pisze nupel
Kreatyne, jesli jest w proszku bierz na łyżeczke, do buzi i popij dextrozą lub wodą.
Jesli tak Ci nie wchodzi to mozesz rozpuscic ale od razu wypij-chociaz ja bym tego odradzał.
Szacuny
0
Napisanych postów
59
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1364
czyli jak ja wsypune kreatyne do szklanki wody i pomieszam chwile to juz nie jest kreatyna ? i pijac to tylko sobie szkodze ? :> ?? 10-15 sek w wodzie chyba sie nic nie stanie ?
Szacuny
6
Napisanych postów
1560
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
6223
10-15 sek.to niedlugo ale bierz pod uwage ze nawet jak bierzesz bezposrednio z łyzeczki do buzi to kreatyna styka sie z mokrym i kwasnym srodowiskiem naszego organizmu (slina).
Im dluzej bedziesz ją mieszal w wodzie tym mniej dostarczysz jej w niezmienionej postaci do krwiobiegu.
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
Widze, że średnio wychodzi Ci zartowanie oraz przyjmowanie żartów ?
Wyluzuj chłopie
My tu mówimy o nie przesadzaniu, a nie o 100% kreatyny do mięsni. Gdyby tak było to by było extra ...sam wiesz.
Ale również pozdrawiam i zyczę więcej usmiechu w zyciu.
Wiosna idzie etc Nikt nie chciał Cię przecież atakować a Ty z ironiąw głosie tak od razu... bez przywitania... bez całusa nawet
Szacuny
1
Napisanych postów
92
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2920
troche wtrace cie sie w temat , ale nie znalazlem dokladnej odpowiedzi na forum, mianowicie dlaczego mono powoduje pompowanie komorek miesniowych woda ?dlaczego Cee lub jablczan tego nie powoduje lub powoduje ale w mniejszym stopniu ?? chodzi mi o troche szersze wyjasnienie tematu.