A wiec... Cwicze sobie troche na drazku, a dokladniej 3 razy w tyg. po piec serii (w podchwycie na szer. barkow), mniej wiecej tak te serie wygladaja: 25, 19, 17, 15, 14, a poniewaz jest to dosyc przyjemne cwiczenie, jest jedynym jakie wykonuje. Jednak wydaje mi sie, ze to troche malo i ze nie da zadnych rezultatow (chodzi mi o przyrost masy miesniowej, bo jesli chodzi o il. wykonywanych powtorzen to oceniam siebie dobrze, a wy jak sadzicie?)... Dlatego prosze was o ulozenie mi planu cwiczen, ale wykonywanych tylko na drazku.
Drugie pytanie powinno w zasadzie isc do porad medycznych, ale niestety nie moge wysylac tam artykulow
, jednak medycyna jest scisle zwiazana z treningiem (no, to obeszlismy ograniczenie
... Brzmi ono: co zrobic z odciskami?
a) uzywac jakichs masci i nie przerywac treningu
b) uzywac jakich masci i przerwac trening
c) cieszyc sie- widac ze dlonie sie wzmacniaja
d) nic z tych rzeczy
Zamowilem sciskacze. Czy jak bede nimi odpowiednio cwiczyl, to moje przedramiona zyskaja chociaz troszeczke w obw.? Chociaz z 2 mm? Jesli tak, to podajcie odpowiedni plan cwiczen.
"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
Drugie pytanie powinno w zasadzie isc do porad medycznych, ale niestety nie moge wysylac tam artykulow
, jednak medycyna jest scisle zwiazana z treningiem (no, to obeszlismy ograniczenie
... Brzmi ono: co zrobic z odciskami?
a) uzywac jakichs masci i nie przerywac treningu
b) uzywac jakich masci i przerwac trening
c) cieszyc sie- widac ze dlonie sie wzmacniaja
d) nic z tych rzeczy
Zamowilem sciskacze. Czy jak bede nimi odpowiednio cwiczyl, to moje przedramiona zyskaja chociaz troszeczke w obw.? Chociaz z 2 mm? Jesli tak, to podajcie odpowiedni plan cwiczen.
"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
Krzysztof Piekarz
. Reszta jak mówi Mawashi