SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sylwetka Mariusza Pudzianowskiego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jakim sterydowym ?
czuje się obrażony
przecie to tylko owsianka , ryż i kurczaki

karate karatem a sztacheta sztacheta sztachetom
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13059
?


Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 4627 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30336
Tylko to 75cm w udzie mi nie pasuje. Na pewno ma dużo więcej,
gdyby miał naprawdę rękę 55 a udo 75 noga wyglądałaby szczupło.
Musi mieć ładnie ponad 80cm w udzie i myślę, że jakieś 50cm ramię.
Ale wygląda świetnie.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
W łapie ma pod 50 kilka, za to jakiej jakości. Większość strongów ma coś koło 50 - ale patrząc z punktu oceny sylwetki - "gruba ręka pozostaje tylko grubą ręką- nic więcej". Pudzianowski, oprócz niesłychanej siły, ma to "coś" więcej.

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1536
O ile mi wiadomo to "Pyton"
gral w Quo Vadis tego gladiatora
ktorego zabil Kubacki

Zawodnik "Akumy" Kielce

Więcej zdziałasz dobrym słowem i pistoletem niż samym dobrym słowem

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
o qrde ma ktoś Quo Vadis na divixie


pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1536
heh nie jestem tego pewien ale tak od kumpla slyszałem
i ten gość był podobny do Pudzianowskiego
(co nie zmienia faktu ze film to kiszka)

Zawodnik "Akumy" Kielce

Więcej zdziałasz dobrym słowem i pistoletem niż samym dobrym słowem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5602
koksiarze ladni daj czadu ostro

TINY

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27831


Wracając do Krotona to grał go ten pan. O ile dorbze pamiętam jest on były polskim oszczepnikiem. Trochę podobny, ale nie ta masa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 252
pudzian ma teraz inne wymiary
biceps 56
klatka piersiowa 148
przedramie 45
pas 92
kark 54
udo 80
wzrost 182
waga 132

mateusz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szwedzcy strongmani

Następny temat

Mala prosba

electro
Polecane artykuły