osobiście tylko sobie mierze a pozostałe info na podstawie serwisów (mniej lub bardziej wiarygodne, nie sprzeczam się o centymetry bo tgo nie można nigdy być pewnym
)
Pozdrawiam.
Tomek
...../--------\
./-/...../....... \---\
/__
_________
_\
Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy
"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"
)
Pozdrawiam.
Tomek
...../--------\
./-/...../....... \---\
/__
_________
_\
Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy
"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"
Pozdrawiam - Tomek

