SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozjechało mi literki ;]

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
Chyba ze 2 dni temu, sfd mi sie dziwnie rozjechalo, tzn jakby powiekszyla sie znacznie czcionka i wyglada to****owo. ktos mial takie cos, ew. wie jak przywrocic do dawnej formy?

Keep ya head up

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Miałem też tak kiedyś i dodatkowo wszystko było strasznie duze Proponuję przeinstalować przegladarkę, ew zainstalować inną (ja mam Mozille). Jak nie pomoże to format...

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7720
na klawaiturze masz + i - i tym sie zwieksza i zmniejsza ekran

alter ego...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
ja to miałem i wiesz co mi się stało??

Miałem włączony "Caps Lock" przy wpisywaniu strony i jak strona się załadowała to miałem takie DUŻE IKONY i też to*****owo wyglądało, ale wyłączyłem przeglądarke i wyłączyłem klawisz i potem jak wszedłem na SFD to miałem normalnie.

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
o juz doszedlem do tego sam ;]

W przegladarce wchodzimy w zakladke "Widok" > "Rozmiar tekstu> i wybieramy sobie sposrod 5, ja mialem zmienione na Najwieksze a domyslne to srednie ;].

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27527
wystarczy trzymac ctrl i scrollem przesuwac góra dól.

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nie dac sie oszukac ???

Następny temat

Będziecie swoje dzieci ganiać na siłkę%-) ?

electro
Polecane artykuły