SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

smaczne płatki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 760
witam wszystkich chciałbym zapodać wam pewien przepis...
Jak juz wszystkim wiadomo płatki owsiane stanowią ważny element w diecie zawierają durzo węglowodanów z których organizm czerpie energię w ciągu dnia.Niektórzy robią sobie musli lub jedzą płatki z mlekiem podaje przepis na ciasteczka owsiane

składniki:
paczka płatków owsianych 400g lub 500g
(płatki błyskawiczne lub górskie lecz będą twardsze )
kostka masła
2 szklanki cukru
4-5 łyżek kakao
8-10 łyżek mleka
(można dodać do tego jeszcze olejek zapachowy jakiś lecz nie trzeba )
przygotowanie:
W garnku roztopić masło dodać cukier kakao i mleko (dodatkowo olejek)
wszystko zagotować trzymać na ogniu puki nie rozpuści się cukier (zeby potem w zembach nie strzelało)
garnek z masą zdjąć z ognia wsypać płatki owsiane tak żęby było porządnie gęste i postawić spowrotem na ogniu mieszając cały czas gotujemy jeszcze około 5 minut.ściągamy z ognia formujemy sobie kuleczki najlepiej wykładać na folię aluminiową. płatki twardnieją po około 1 godzince.

Szczerze polecam sobie chociaż na probe zrobić coś takiego i zjeść trochę rano naprawde dobre.

....::pozdro::....
...WiNyL...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
napisalbym czy to zdrowe bedzie po tych poprawkach ale jak mowicie zeby sie nie klocic to nie bede tego prowokowal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 760
jak macie jakieś pomysły jak urozmaicić skład czy coś zmienić to czekam na propozycje!!

....::pozdro::....
...WiNyL...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
no, możnaby coś zmienić, żeby zdrowe było..
wywalić cukier i masło
pozdr

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 760

no to wykombinuj co mozna zamiast tego dać..

....::pozdro::....
...WiNyL...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31168
no na pewno zamias cukru mozna dac slodzik w proszku

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
2szklanki cukru
ja wlasnie przez taki o to deser sie strasznie otluscilem i nie polecam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
zreszta takie "cuś" to nic nowego moja babcia robila cos takiego juz w latach 50, pozniej moja ciocia a pozniej mama w kazdej ksiazce kucharskiej jest kilkanascie przepisow na yakie platki w roznych wersjach.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 760
nie każdy czyta książke kucharską a nawet nie każdy ją ma.

....::pozdro::....
...WiNyL...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20705
Kostka masla i z pól kilo cukru

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
W smaku moze i dobre

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
dobre dobre, ale np. zarcie z mcdonalda tez jest dobre...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam - noob potrzebuje paru rad od doswiadczonych i cierpliwych :)

Następny temat

Wartości odzywcze z gainera ??

electro
Polecane artykuły