to nic nie jedz to bedziesz mial kozak rzezbe tyle ze w lapie bedziesz mial 30
NO ALE RZEZBA BEDZIE!
hehe.. no na zdrowy rozum po co ci rzezba jak wszystko male
ja bym polecial mase potem sie wycial 
NO ALE RZEZBA BEDZIE!
hehe.. no na zdrowy rozum po co ci rzezba jak wszystko male
ja bym polecial mase potem sie wycial 
