SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zmiana treningu i nagly spadek sily ;/ help

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
wczesniej cwiczylem zawsze wszystkie partie miesniowe na kadzym treningu.
poczytalem troche i poradzilem sie zeby klatke robic raz w tygodniu.
no i zaczalem tak trenowac..
wczesniej na klate bralem 96kg na luzie 98prawie..
ciagle jestem na diecie na mase
gdy zaczalem robic klate raz w tyg (cwicze tak 2 tyg) to teraz nie moge nawet 90kg wziac....... wtf?!

chyba znowu zaczne cwiczyc klate na kazdym treningu..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 575 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 70025
Klate na każdym treningu a ile treningów masz w tygodniu

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
też tak kiedys miałem ze jak katowałem klatke co trening to siła rosła, jak zaczołem czytac to forum i zaczołem robić 1x w tyg to siła spadła gwałtownie ale za to masa szła , jesli chcesz robic wszystkie miesnie na jednej sesji to proponuje HST , lub Full body workout.ale to nie sa treningi na siłe tylko na mase.

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trenuje 3 razy w tyg
poniedzialek, sroda, piatek

o to chodzi ze wczesniej czulem ze robie klate, bylo coraz lepiej z kazdym treningiem ( coraz wiecej i wiecej sily)..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 575 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 70025
jezeli twoim priorytetem jest siła to spox ułóż sobie jakąs diete zaopatrz sie może w jakieś białeczko i trenuj dalej jezeli masa to przystopuj odnotujesz spadek siły który szybko powróci a i masy bedzie znacznie więcej.

PS: niezawsze jest eldorado

Zmieniony przez - n3cRo w dniu 2006-03-05 10:02:36

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
thx
sog 4 u ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3374
mi tez okrutnie sila szla, jak klate katowalem kilka razy w tygodniu naprawde ciezkimi treningami. Gdy zaczelem robic trening masowy- czyli 1 raz w tygodniu klata, to sila spadla o jakies 10-12 kg :/
pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 575 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 70025
odbijam

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy, pierwsze kroki !!

Następny temat

armagedon moze act?

electro
Polecane artykuły