witam
wczesniej cwiczylem zawsze wszystkie partie miesniowe na kadzym treningu.
poczytalem troche i poradzilem sie zeby klatke robic raz w tygodniu.
no i zaczalem tak trenowac..
wczesniej na klate bralem 96kg na luzie 98prawie..
ciagle jestem na diecie na mase
gdy zaczalem robic klate raz w tyg (cwicze tak 2 tyg) to teraz nie moge nawet 90kg wziac....... wtf?!
chyba znowu zaczne cwiczyc klate na kazdym treningu..
wczesniej cwiczylem zawsze wszystkie partie miesniowe na kadzym treningu.
poczytalem troche i poradzilem sie zeby klatke robic raz w tygodniu.
no i zaczalem tak trenowac..
wczesniej na klate bralem 96kg na luzie 98prawie..
ciagle jestem na diecie na mase
gdy zaczalem robic klate raz w tyg (cwicze tak 2 tyg) to teraz nie moge nawet 90kg wziac....... wtf?!
chyba znowu zaczne cwiczyc klate na kazdym treningu..
Krzysztof Piekarz
Klate na każdym treningu
, jesli chcesz robic wszystkie miesnie na jednej sesji to proponuje HST , lub 