SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

40 dni owocnej pracy ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2266
Mam pytanie ... czy praca jaką wykonałam w ciągu 40 dni i efekty jakie przyniosła są duże ? Od 25 stycznia zastosowałam coś w rodzaju diety :), ograniczenie czerwonego mięsa, pieczywa, więcej nabiału i owoców, żadnych gazowanych napojów, pizz i tych podobnych tuczących rzeczy. Ostatni posiłek o 18-19, żadnego dojadania między posiłakami (no chyba, że jakieś jabłko :P). Co drugi dzień ćwiczonka pompki damskie i normalne, ale nie wiele bo nie mam zbyt silnych rączek do tego leżenie boczne i unoszenie nóg po 20 powtórzeń na nogę z obciążnikami 2 kg no i jeszcze brzuszki A oto efekty: 2,5 kg wagi mniej, biodra: ze 104 na 100, uda: 60->58, talia: 78->73, łydki: 39->36, rączka: 31-28. Jak dla mnie to centymetrowo bardzo dużo mi ubyło tylko coś waga nie chce drgnąć ... znacie jakieś dobre ćw. na pozbycie się tkanki tł. z ud (bo tu najgorzej mi tłuszczyk schodzi)? z góry dzięki :D

"Aut inveniam viam aut faciam"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2266
miło czytać miłe opinie :D, FU zanim dojdę do 60-63 w tali to lato już będzie się kończyć ;) ale dzięki za wskazówkę, chociaż jak na razie nie mam problemów z nadmiarem skóry, widać jeszcze jest elastyczna :)

"Aut inveniam viam aut faciam"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
efekty dobre . troche ruchu Ci nie zaszkodzi pobiegaj sobie (na ta pogode to w sumie nie najlepszy pomysl ), mozesz pojezdzic na rowerku stacjonarnym, poskakac na skakance.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 28 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13482
wszystko ok
edit: (dopiero teraz doczytałem że jesteś dziewczyną:P)

Zmieniony przez - fiszon w dniu 2006-03-05 20:32:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38036
:*

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2266
hmm... rowerka nie posiadam a na siłke nie mam za bardzo czasu ale za to napewno poskacze na skakance (na to nie wpadłam) dzięki :)

"Aut inveniam viam aut faciam"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
no no, milo sie czyta ze dziewczyna zabrala sie za swoja sylwetke - jak sie przejsc po miescie czy plazy to niestety takie panny sa w mniejszosci .

efekty dobre, pracuj dalej nad sylwetka, gdy w talii dojdziesz do 60-63cm kup jakis srodek wyszczuplajacy z yohimbina czy czyms tego rodzaju i wcieraj w miejsca z ktorych opornie schodzi balast, a na lato bedziesz dobrze wygladala

nie zniechecaj sie waga i pracuj dalej - nie masa ciala swiadczy o sylwetce

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet nieźle ja zrzuciłem od połowy stycznia juz około 6-7kg z 84-85gg na 77-78 kg, bez straty tkanki mięśniowej, czce jeszcze zrzucic z 7-10kg ale tu juz poprzeczka będzie wyższa bo zaczne tracic mięsko, ale co tam odrobi się
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1779
ja tez sie zabralam za siebie, efekty, to poki co 3-4 kg mniej

FU, gdzie mozna dostac te cosie z "yohombina"? co to w ogole jest? jaka cena?

mi by sie tez przydalo cos na uda, bo wlasnie stamtad najtrudniej mi cos zrzucic..
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
zle napisalem - joha to jedna rzecz, lipodermy to druga rzecz - obie sa wskazane jako postawienie kropki nad i gdy juz jestesmy pod koniec robienia redukcji i trzeba sie pozbyc uciazliwych obszarow tluszczu

z tego co sie orientuje - ze sponsorow forum - czarnuchok ma lipoderm ultra w swoim sklepie (suple.fc.pl / testosterone.pl) - pewnie inne srodki tez sie znajda, ceny sa raczej wysokie i podchodza pod 200 zl za opakowanie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1779
z tego co wlasnie poczytalam, yoha u mnie odpada - nie mam ochoty odlaczyc ECA :P ale dzieki za pomoc :>
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny :))

Następny temat

supinacja nadgarstka jak to sie robi??

electro
Polecane artykuły