Witam, nie jestem dobrze obeznany z forum mam nadzieję że dobrze trafiłem z działem.
Więc mam 16 lat 193cm i ważę ok. 80-85kg, chciałbym popracować nad siłą i rzeźbą w warunkach domowych i teraz pytanie do was jakie przyrządy są do tego potrzebne (postaram się je zrobić lub zdobyć) odżywki, dieta i plan treningowy (wiem że jest ich dużo na forum ale jaki będzie dla mnie odpowiedni, nigdy nie byłem na siłowni ani nie układałem planu treningowego i jestem w tych sprawach zupełnie zielony). Do treningu chce się zabrać na poważnie ale nie wiąże przyszłośći z kulturystyką ( gram w piłkę nożną od 7 lat). Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam.
Więc mam 16 lat 193cm i ważę ok. 80-85kg, chciałbym popracować nad siłą i rzeźbą w warunkach domowych i teraz pytanie do was jakie przyrządy są do tego potrzebne (postaram się je zrobić lub zdobyć) odżywki, dieta i plan treningowy (wiem że jest ich dużo na forum ale jaki będzie dla mnie odpowiedni, nigdy nie byłem na siłowni ani nie układałem planu treningowego i jestem w tych sprawach zupełnie zielony). Do treningu chce się zabrać na poważnie ale nie wiąże przyszłośći z kulturystyką ( gram w piłkę nożną od 7 lat). Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
. Otóż jest sobie taki stojak (tak go nazwę, ale to chyba niezby trafna nazwa. wpisz w googlach np "wyciąg dolny", to zobaczysz.) Są tam ciężarki przyczepione do linki ktora przechodzi przez jeden, dwa lub czasem nawet więcej bloczków (no takie kółka jakyś nie widział