SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaką odżywke..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 819
Mam 16 lat waze 68-70kg i mam 180cm wzrostu. Chodzę na siłke i chciałbym kupić sobie jakąś odżywke (nie za drogą)lecz nie wiem jaką?? Nie znam sie na tym, więc chciałbym sie was poradzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
Jesli nie wiesz co wybrac to kup duzo piersi z kurczaka i ryzu...to Cie nigdy nie zawiedzie ;)))

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
... no właśnie, zrób wg. wskazówek powyżej i zatroszcz się o dietę, do nie dokup odżywkę ale raczej po jakimś czasie gdy stwierdzisz, że dieta jest niewystarczająca... nie ma sie co pchać w odżywki skoro w odżywianiu napewno tkwi wiele jeszcze rezerw- trzeba tylko to odpowiednio poustawiać i resalizować- zalecam zagladać jak najwiecej w tym czasie do działu Odżywianie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20705
W uproszczeniu: odżywki=wysuszone, zmielone żarcie

Więc zamiast żreć tanie, chemiczne jadło powiedz mamie, żeby gotowała często kurczaka, makarony, ryż, wcinaj owoce, warzywa, rybki, ciemny chleb itp., zapewne lepiej na tym wyjdziesz

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840
Kamel zamiast makaronów lepiej kasze

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 819
dzieki, zrobie sobie diete i najwyzej w późniejszym czasie pomyśle dopiero o odzywkach
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
madra decyzja
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormon wzrostu

Następny temat

NO booster A STAKI

electro
Polecane artykuły